2726
عنوان

دماغ عملیااا بیان لطفاااا

175 بازدید | 26 پست

۵ ماهه عمل کردم 

بینیم استخونی بود

کلا راضی ام

ولی تو تمام رخ یه قسمتش پهن مونده

و خوب نیست

متاسفانه بعد عمل تنبلی کردم نرفتم مطب

شما که تجربه دارین بعد عمل بری مثلا دیگه میخواد چی کار کنه؟

الانم کورتون میزنن یا دیگه دیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نیمرخم بده

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥

مال من مثل توعه  چند ساله عمل کردم. 

دکتره گفت تا یکسال صبر کن بعد اگه هنوز اینجوری بود درستش میکنم. بعد یکسال گفت یا یه طرفو تزریق میکنم بزرگ شه، یا یه بی حسی میدم سر پایی یه عمل جزیی میکنم اونورشو سوهان میزنم. 

همه دور و وریام گفتن ول کن خیلی معلوم نیست ، منم دیگه حوصله کار جدیدی نداشتم بیخیال شدم

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 
2706