2726
عنوان

دردودل خواهرانه(حسودشدم)

835 بازدید | 66 پست

سلام

بچه ها حس میکنم ادم حسودی شدم 

فقط تواین مساله اونایی که خانواده ی همسرخوبی دارن

چندتاازدوستام مادرشوهرای عالی دارن زیادخونشون نمیره برای پسروعروسش غذامیپخت اوایل ازدواجشون میفرستاد بهترین تالاربراشون عروسی گرفت حامله بود رسیدگی داشتن بهش بچش دنیااومد النگوانداختن توبیمارستان دستش وبراتولدش هرساله کلی کادو کیف وکفش چرم ولباس مجلسی و....بگیرتاطلا باتم تولد  وتزئینات قشنگ خواهرشوهرشم که قربون صدقش بره وکلی کادو

بگذریم وقتی یادم میاد گریم میگیره دریغ ازیه دوستت دارم دخترم

توهم مثل دخترمونی

دریغ ازیه لقمه دادن بهم حتی توبارداری 

طعنه میزدن که بچت دختره

دریغ ازیه محبت ازمادرشوهر وپدرشوهرم

انتظارداشتن بیجا وپاپس کشیدن ازکمک کردن

مانع شدن براعروسی گرفتن که خودمون گرفتیم

سرجهازبرونم نیومدن سرسیسمونی پسرم نیومدن چون کادوندن وبهانه اوردن حامله بودم دریغ ازیه لقمه پسرم دنیااومد یه لباس نگرفتن ونیومدن بیمارستان یه کمک کوچیک نکردن تابااون حال بد بابچه کوچیک استراحت کنم ووظیفه میدونستن واین درصورتی بودکه انقدرمحبت میکردیم وکمک که بچشمشون نمیومد

الانم که قطع رابطه ایم 

بچه هایی که خانواده همسرخوب دارین خوشبحالتون خوشبسعادتتون من طعمشونچشیدم نوش جانتون این عشق ومحبت

خیلی دلم پرازغصس

اسم مادرشوهروپدرشوهروخواهرشوهرمیادحالم بهم میخوره

قدرشونوبدونیدولی من ازشون متنفرم وهیچوقت نمیتونیدحالمودرک کنید😔😔

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببين عزيزم از همون اول كه عروسي نگرفتند اگر اين چيزها برات مهم بود بايد تو تصميمت بيشتر فكر مي كردي اونهايي كه اولش خوبن بعد خيليهاشون عوض ميشن چه برسه به اينا

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

خواهرم تواین مورد حسادت هیچکس ملامتت نمیکنه اینجاهمه زخم خوردن😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

والا خانواده شوهر منم همینن کم و بیش

سر مراسم عقدمون دو تا از خاله هاش نبودن چون مخالف بودن!!

مادر شوهرمم یه مدت همش فتنه مینداخت بین من و شوهرم

پدرشوهرم که کلا چشم دیدن پسرشم نداره چه برسه به من

عروسی رو هم خودمون گرفتیم با این که دستمون تنگ بود (چون خرج جهیزیه رو خودمون دادیم) یه قرونم کمکمون نکردن که هیچ، فقط خرج گذاشتن رو دستمون

همین الانشم کلی ضرر مالی و مادی و معنوی بهمون زدن!

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

ما از هیچی زندگی هیچ کس خبر نداریم.شاید تو همین محبت ها چیزهایی باشه که ما بیخبریم و اگه خبرداربشی روزی هزاربار خدا رو شکر کنی واسه نداشتنش.هیچ وقت ظاهر زندکی ها رو نبین

من خودم به شدت ظاهر زندگی قشنگی دارم که حتی بهم میگن حسودی میکنیم بهت اما نمیدونن تو زندگیم چه خبره و ارزوی خنده از ته دل دارم

2706