2737
2734

چندروز از پری عقب افتادم سه روز حالت تهو هم داشتم چندبار و دور نافم سفت شده بود درد میکرد و ورم روده داشتم گفتن ممکنه باردار باشی دوستان ولی امروز بی بی چک زدم منفی شد خیلی دلم میخواست مثبت شه انگار دنیا رو سرم آوار شد کاش لاقل پریود میشدم از فکر و خیال بیرون میومدم😭

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم هنوز قسمتت نیس حتما... ناامید نشی هاا

کاش لاقل پریود بشم خیالم راحت شه خیلی بده دودلی

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

باباغصه نداره،آخرش که میشی،میدونم انتظارسخته ولی بزار خدا بموقع خودش نی نی روتودلت میزاره😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738
بارداری مطمئنم

چرا اینو میگی 😭تازه این چند وقت انقد خوب میخوابم خیلی زود خوابم میبره 

عينه من

باردار بودی ؟ 

2706