2737
2734
عنوان

رنگ کردن مو در دوران پریودی

65486 بازدید | 112 پست

سلام بچه ها من تازه پریودم تموم شده بود ک قرص اورژانسی خوردم و پریود شدم فردا روز ۵ هستش میخوام موهامو رنگ کنم بنظرتون خراب میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که روز اول رفتم رنگ کردم تازه مشکی در کلاغی داشتم یبار ریموو کردم اونو بعد دکلره گذاشتم بعد رن ...

ااا پس الکیه رنگ کنم با خیال راحت خودم ابروهامو رنگ کردم قبلا اوکی بود

2728
ااا پس الکیه رنگ کنم با خیال راحت خودم ابروهامو رنگ کردم قبلا اوکی بود

عاره بابا

من تازه کارم تموم شد به آرایشگر گفتم پریود بودما😂

گفت حتمن آخراش بوده وگرنه رنگ نمیگرفت

گفتم نه اتفاقن روز اول بود

Instagram📷me_in_netherlands 

منم یه بار روزای آخر پریودیم بود تقریبا در حد لک بود رنگ گذاشتم عسلی باورت میشه بهترین رنگ زندگیم بود

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

عزیزم رنگ کار من حرفه ایه

گفت اصلا ربطی نداره 

اخه پریود بودم رفتم پیشش برا بعد نوبت بگیرم گفت مشکلی نداره تو این دوران رنگ نگرفت پولتو پس بگیر

واقعا هم اوکی بود

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2738
من امروز خواستم موهامو رنگ کنم آرایشگر گفت ۷۰۰ازت میگیرم ،دیگه منم بیخیال شدم گفتم که همون رنگ مشکی ...

😐۷۰۰؟؟؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2706