2726
عنوان

چه اشتباه بزرگی کردم تو زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره نباس بدی .شوهر باید برات خرج کنه نه تو ..من شوهرم میخواست زمین بخره پول کم داشت ب من گفت به من کمک کن زمین بخرم .گفتم پس اگ منم کمکت کنم باید نصفشو ب نام من بزنی قبول نکرد و با من چن روز حرف نزد  مردا همچین موجوداتی ان 

2728

خوب وقتی حقوقتون برابره در کار و خرید و همه چی شریک باشید و همه چیو نصف نصف به نام میزدید الانم دقر نصده کم کم بکش بیرون از خرج کردن و کمک بودن

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

عزیزم شیوه ات راعوض کن

زیادی سرویس دادی پرروشده

براخودت خرج کن وبه خودت برس 

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

حالا هم دیر نشده هیچی نگو و پنهونی پس انداز کن بهش هم نگو که داری پس انداز میکنی چون اگه فرطی بگی من دیگه حقوقمو خرج زندگی نمیکنم بدتر میشه بهونه بیار بگو خدج بالا رفته تا اگه یه وقت  اتفاقی افتاد پشیمون نشی

خوب وقتی حقوقتون برابره در کار و خرید و همه چی شریک باشید و همه چیو نصف نصف به نام میزدید الانم دیر نشده کم کم بکش بیرون از خرج کردن و کمک بودن

کارای خوشگل و هنری تو هر سبک و سلیقه ای از کارای نمدی تا بافتنی های زیبا و خاص از سرمه دوزی تا دوختهای نوین همه و همه در کانال تل گرام baharshop518@

دقیقا حرفت درسته از این به بعد برات درس عبرت بشه حقوق ت رو برای خودت بهترین خرج رو بکن مس انداز کن با لچه هات خ وش بگذرونی باهاش سر سنگین باش و تا میتونی به خودت برس اصلا هم اصرار نکن بیاد خونه اقوام و پدر و مادرت  اومد که اومد نیومد به درک خودتون برین خوش بگذرانید  خاک برسرش مثلا معلم هم هست !!!!!چه پایه ایی درس میده؟

یه دوستی داره خیلی پول داره خانوادش از اونایی  که ثروتشون سر به فلک کشیده اس 

میگه به من که فلانی یعنی اون دوستم با خانواده زنش اصلا معاشرت نداره آخه یکی نیست بگه آخه  خانواده اون کجا و تو کجا که مادر و خواهرای بیچارت دستشون به دهن توه که یه پولی بهشون بدی

الانم دیر نشده پس انداز کن بعدم شوهر منم آتو بگیر بود ی مدت شدم عییین خودش حساس ایراد گیر خونه مادرش با اکراه میرفتم یعنی نود درصد بهتر شد البتع از مادرش اینا خجالت میکشیدم چون واقعا آدم روش نمیشه مثل بعضیا رفتار کنه ولی مقطعیه شوهر من ازون تیپ ها نیست جلوش گذشت کنی خوب بشه بدتر میکنه 

حرف طلاقو زد با اعتماد ب نفس بگو حق و حقوقمو بده هررری تازه بعد طلاق قانون اموال رو نصف میکنه البته ی تبصره هایی داره نگران نباش ک همش ب اسم اونه

لایک نکنیییییییید
نمیدونید چجور خودشو پیش دیگران خوب نشون میده 

الانم دیر نشده عزیزم از الان پس انداز کن 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2706