2726
عنوان

چه اشتباه بزرگی کردم تو زندگی

862 بازدید | 46 پست

من یه معلمم 

شوهرمم یه معلمه 

ده ساله داریم زندگی میکنیم دو تا بچه دارم 

یه خونه و دو تا ماشین داریم که همه به اسم شوهرمه

دیروز خونه مادرم دعوت بودیم نیومد ساعت ده اومد یه کم نشست با توپ پر اومده بود دیگه بماند که با دخترم اونجا دعوا کرد و ابرومون رو برد

دخترم گریه کردپیش همه گفت که نمیدونید تو خونه چجوریه 

آخه با دخترم زیاد دعوا میکنه عین بچه ها تازه خیلی هم بهش فحش میده 

امروز کلی حرف بارمون کرد میگه من دیگه طرف خونواده تو نمیام خواهرات حسودن دومادتون تیکه میپرونه 

خدا خودش شاهده که من بعد از هر بار مهمونی یا کسی از خونوادم میاد خونه مون چقدر استرس دارم که آغا الان چیا رو ضبط کرده و برای ما شرح میده حتی با برادر زاده ام هم که هشت سالشه و پدر مادر  نداره و با پدر و مادر پیرم زندگی میکنه درگیری داره و پیش ما بعد مهمونی ها مسخرش میکنه میگه گندس (برادر زادم یه کم چاقه و شیطون اما اینا به اون چه ربطی داره  )

حالا اینا به کنار 

امشب خیلی حرفا زد که دلم برای خودم میسوزه 

به من میگه هر کس دیگه جای من بود تا الان طلاقت داده بودانگار که من تو این زندگی خیلی بهم خوش میگذره از صبح که پا میشم مشغول کارم تا شب که میخوابم شبم ده بار پسرم بیدارم میکنه برای شیر خوردن من خودم به تنهایی همه کارهای خونه رو انجام میدم بجه ها بیشتر کارهاشون به عهده منه تا الانم هر چی حقوق گرفتم برای زندگیم خرج کردم 

این حرفا رو زدم که بگم خانمهای که مثل من شاغلن اشتباه محضه که یه ریال از حقوق شون رو به شوهرشون بدن مگه اینکه به اندازه اون سهیم باشن تو اموال

خیلی بی صفتن کاش من از اول زندگی فقط برای خودم پس انداز کرده بودم 

هیچ وقت تو زندگیم به اندازه امشب که اون حرف طلاق و بهم زد احساس پوچی نداشتم 😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودتو ناراحت نکنه همه ی مردا ذاتشون همینه بدجنسن 

از این به بعد بش اهمیت نده و پولاتو پس انداز کن نه برای خونخ نه برای بچها خرج نکن

خانومای خوش قلب ومهربون میشه برای آرامش دلم ی سوره کوثر برام بخونید بدجوری تو زندگی گرفتارم. اگر خوندین بگین منم براتون بخونم 🧡               خدایا خودت میدونی چقدر گرفتارم چقدر تو زندگی زجرکشیدم خدایا خودت راه درست و بهم نشون بده خدایا پناه میرم بهت از شر تمام بدی ها و انسان های شیطان صفت💛خدایا به توکل نام اعظمت خدایا تمام امید منی تنهام نزار خدایا زندگی هرچقدربهم سخت گرفت توتنهام نزار خیلی دل شکسته م خدایا پناه م باش💚

خدا خودش شوهرتو درست کنه😁😐

دیگ هیچی ب ذهنم نرسید

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2706