2733
2734

اگه تاپیک های قبل منو خونده باشید یا بشناسید میدونید متأسفانه با وجودی که همسرم خوبه و دوستم داره، بش علاقه ایی ندارم...

تا اینکه امروز دعوت شدیم به یه دورهمی واسه آشنایی ما با نامزد دوست همسرم که مسکو زندگی میکنه. یه دختر خانم 27 ساله فوق العاده بی نزاکت و بی ادب. همه به رسم ادب براشون هدیه گرفتیم و چون ایران زندگی نمیکنه، اکثرأ هدیه هایی تهیه کردیم که سنتی باشن. من و همسرم تابلو فرش بردیم. تابلو رو نگاه کرد و گفت: سلیقه کدومتونه؟ همسرم گفت: خانمم. جلوی همه گفت: فکر کنم تو شوهر پیدا کردن فقط سلیقه داشته.( من کت و شلوار پوشیده بودم با آرایش کلاسیک، موهامم جمع کرده بودم بالا ) تقریبأ 7-8 خانم دیگه هم تیپ هم بودن با آرایش فوق العاده سنگین و لباس باز. همسرم متوجه حرفش شد و سکوت کرد. موقع شام هم بهم گفت: مراقب شوهرت باش و با لبخند چندش آوری رد شد رفت. شوهرم متوجه قیافه هنگ کرده ام شد و پرسید چی گفت، منم بش گفتم. بعد از شام همسرم جلوی اون خانم گفت: حامی منو دوست نداشت، من دارم تلاش میکنم برای بدست اوردن دلش و...

از وقتی برگشتم، احساس میکنم نگاه و فکرم به همسرم عوض شده. حس میکنم دوستش دارم. بچه ها برام دعا کنید این حسم درست باشه و به زندگی امیدوار بشم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ان شاال‍ا‍ه عزیزم قدرشو بدون بعضی وقتا آدما چیزی رو ک داره قدرشونمیدونه وقتی از دستش میده اونوقت میفهمه.. ک بی فایدست

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

دقیقا مثل منی 

انگار یه لحظه خودمو تو وجودت دیدم 

منم همینجوری بودم با وجود همه خوبی هاش فکر میکردم حسی بهش ندادم 

ولی یه اتفاقی افتاد که چند وقت ازهم دور بودیم مثل دیوونه ها شده بودم تازه فهمیدم همیشه با این فکر که بهش حسی ندارم جلو احساساتم و قلبمو گرفته بودم 

تو اینجوری نباش 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2738

۴چه با حال تعریف کردی استارتر ....

سعی کن تو چشم شوهرت بهترین باشی

اعتماد به نفست خوبه ولی بهتر از تو خییییلی زیاده..

خوبه مهمونی امشب یه تلنگر بوده...

دفه بعدی حسابی تیپ بزن دوباره برو اونحا حالشو بگیر

خدایا مرسی❤️💋
۴چه با حال تعریف کردی استارتر .... سعی کن تو چشم شوهرت بهترین باشی اعتماد به نفست خوبه ولی بهتر از ...

من تیپم همینه. مهمانی شب نشینی نبود که نیاز به لباس شب باشه. بنطرم اونا زیاده روی کرده بودن

بچسب بهش خوشحال و پر انرژی هم باش ..‌ تو زندگی واسه خودت یه هدفی کاری چیزی داشته باش

من یک قدم بردارم اون 10 تا میاد. خدا شاهده خیلی تحملم کرده و خجالت میکشیدم بگم جدا بشیم

2706