1861
1823
عنوان

بدون عنوان

3596 بازدید | 723 پست

نشد ديگه كامنت بزارم عزيزم منشن هم نشدي اونجا 

خواستم بدوووني نديدمت ولي يه حس خيلي خيلي مثبتي بهت داارم و هروقت لايك هاتو ميبينم ذوق ميكنم بيشتر بيااا سايت😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

@ننه_حسین1    

❤️ خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس ❤
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

منم میبینی ذوق میکنی؟؟

هرکی منو دوس لایک کنه😎❤

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!    شاید آروم به نظر بیام😌ولی تو مغزم تا الان سه بار خوابوندم تو گوشت😒
ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام برو بچز ((:

سلااام چطوري؟؟

امروز من چقد از دست تو خنديدم بخاطر يكي از كامنتات😂😂😂

❤️ خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس ❤
منم دوسش دارم😍

وای پرنسا بارها گفتم منم دوستت دارم خیلی 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
1846
وای نازنین باعث افتخار. این حس دو طرفس

قربون تو برممم كه😍😍❤️❤️❤️❤️

دلم نيومد بهت نگمم

سلااام چطوري؟؟ امروز من چقد از دست تو خنديدم بخاطر يكي از كامنتات😂😂😂

کدوم؟  

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

😭دلمو بشکنی میرم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!    شاید آروم به نظر بیام😌ولی تو مغزم تا الان سه بار خوابوندم تو گوشت😒
منم میبینی ذوق میکنی؟؟ هرکی منو دوس لایک کنه😎❤

😂😂😂خوب بود كسي لايكت نميكرد

1794
😂😂😂خوب بود كسي لايكت نميكرد

اونجوری میرفتم پشتمم نگا نمیکردم😐😂

کدوم؟    

همون ك گفته بودي مرد صيغه ميكني با افتخار سنگسار ميشي😂

ی بیو میدین دوستای گل. من خودم سعیده متولد 66 استان گلستان گرگان چ کتابی شدا هههه. ی عدد شوهر گل دارم ب اسم سعید اونم متولد 63. ی پسر ناز نازی دارم دوازده ساله حسین اقا. ی نی نی تو راهی هم دارم. بالاخره اومدین شمال فدمتون رو چشام

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت ب خاطر دو گلی که بهم دادی. مراقب همه نی نی ها باش ودامن همه منتظرا رو سبز کن
1845