1507
1520
عنوان

بدون عنوان

3527 بازدید | 723 پست

نشد ديگه كامنت بزارم عزيزم منشن هم نشدي اونجا 

خواستم بدوووني نديدمت ولي يه حس خيلي خيلي مثبتي بهت داارم و هروقت لايك هاتو ميبينم ذوق ميكنم بيشتر بيااا سايت😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

@ننه_حسین1    

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

برو بچز ((:

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

منم میبینی ذوق میکنی؟؟

هرکی منو دوس لایک کنه😎❤

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  
ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام برو بچز ((:

سلااام چطوري؟؟

امروز من چقد از دست تو خنديدم بخاطر يكي از كامنتات😂😂😂

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1432
وای نازنین باعث افتخار. این حس دو طرفس

قربون تو برممم كه😍😍❤️❤️❤️❤️

دلم نيومد بهت نگمم

سلااام چطوري؟؟ امروز من چقد از دست تو خنديدم بخاطر يكي از كامنتات😂😂😂

کدوم؟  

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

😭دلمو بشکنی میرم

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  
منم میبینی ذوق میکنی؟؟ هرکی منو دوس لایک کنه😎❤

😂😂😂خوب بود كسي لايكت نميكرد

1474
😂😂😂خوب بود كسي لايكت نميكرد

اونجوری میرفتم پشتمم نگا نمیکردم😐😂

کدوم؟    

همون ك گفته بودي مرد صيغه ميكني با افتخار سنگسار ميشي😂

ی بیو میدین دوستای گل. من خودم سعیده متولد 66 استان گلستان گرگان چ کتابی شدا هههه. ی عدد شوهر گل دارم ب اسم سعید اونم متولد 63. ی پسر ناز نازی دارم دوازده ساله حسین اقا. ی نی نی تو راهی هم دارم. بالاخره اومدین شمال فدمتون رو چشام

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فقط چهل روز ب تولد نی نی جونی مونده. خدایا این حس خوبو ب همه عطا کن. 
1514