1464
1459
عنوان

بدون عنوان

3465 بازدید | 723 پست

نشد ديگه كامنت بزارم عزيزم منشن هم نشدي اونجا 

خواستم بدوووني نديدمت ولي يه حس خيلي خيلي مثبتي بهت داارم و هروقت لايك هاتو ميبينم ذوق ميكنم بيشتر بيااا سايت😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

@ننه_حسین1    

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

برو بچز ((:

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

منم میبینی ذوق میکنی؟؟

هرکی منو دوس لایک کنه😎❤

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀
ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام برو بچز ((:

سلااام چطوري؟؟

امروز من چقد از دست تو خنديدم بخاطر يكي از كامنتات😂😂😂

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
8
وای نازنین باعث افتخار. این حس دو طرفس

قربون تو برممم كه😍😍❤️❤️❤️❤️

دلم نيومد بهت نگمم

سلااام چطوري؟؟ امروز من چقد از دست تو خنديدم بخاطر يكي از كامنتات😂😂😂

کدوم؟  

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

😭دلمو بشکنی میرم

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀
منم میبینی ذوق میکنی؟؟ هرکی منو دوس لایک کنه😎❤

😂😂😂خوب بود كسي لايكت نميكرد

1474
😂😂😂خوب بود كسي لايكت نميكرد

اونجوری میرفتم پشتمم نگا نمیکردم😐😂

کدوم؟    

همون ك گفته بودي مرد صيغه ميكني با افتخار سنگسار ميشي😂

ی بیو میدین دوستای گل. من خودم سعیده متولد 66 استان گلستان گرگان چ کتابی شدا هههه. ی عدد شوهر گل دارم ب اسم سعید اونم متولد 63. ی پسر ناز نازی دارم دوازده ساله حسین اقا. ی نی نی تو راهی هم دارم. بالاخره اومدین شمال فدمتون رو چشام

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی جونی بدو دیگه ولی عجله نکن 
1457