1507
1411

پسرم ۱۳ماهشه از صبح تب کرده و بینیش کیپ شده و سرفه میکنه خیلی کم الانم اسهال کرد یه بار تبش ۳۸/۵شده میخوام شیاف استامینوفن بردارم بنظرتون نیازی به بیمارستانه پاشویه هم میکنم

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

شیاف بزار

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

خدایی نکرده پایین نیاد ممکنه به تشنج برسه

ببرش دکتر

" یادت باشه آدم‌ها محاکمه‌ت می‌کنن ولی تو درباره‌شون قضاوت نکن چون آدم ها نمی‌دونن ترازو از چی ساخته شده... یادت باشه آدم‌ها زشت و زیبا ندارن؛ این فقط یه ماسکه، و هر کسی می‌تونه یه ماسک زیبا بخره؛ ولی کسی نمی‌تونه ذات خوب، دل مهربون یا روح آزاد بخره... "

وااا چرا نمیخوای ببری؟با جون بچت بازی میکنی 

خدای نکرده تشنج میکنه یه عمر خودت رو نمیبخشی نه ما دکتریم نه شما.تازه این تب سنج ها هم خیلی دقیق نیست ببراورژانس چک کنه برات

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

عفونت داره ک تب کرده بالاخره باید صبح ببریش ، ایبوپروفن بده اگ اسهال شده فایده ندارع شیاف کنی ،ایبوپروفن بدی سریع میاد پایین

8
پروفن بده. از این سرماخوردگی ویروسیا گرفته😳

تو رو خدا ندیده و ندونسته برای همدیگه نسخه نپیچین خطرناکه بچس خطرناکه 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
1474
پروفن بهتره یا شیاف

بروفن قویتره

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

ببین من از بچه کوچیک اطلاع ندارم و بلد نیستم فقط میدونم تب خیلی خیلی خیلی خیلی خطرناکه  هرجور شده تبشو بیار پایین مواظب باش تب تو بدن نداشته باشه(برای اینکه بفهمی تب توی بدن داره یا نه به شکمش دست بزن ببین گرم و سفت هست با نه)تب خیلی خیلی خیلی خطرناکه باعث تشنج ممکنه بشه اصلا سهل انگاری نکن همینطور تب برای بدن بده مخصوصا برای مغز باعث میشه سلول های مغزی آسیب ببینن یا حتی از بین برن اگه میتونی نخواب تا وقتی که دمای بدنش عادی شه یا تو و شوهرت شیفتی بیدار بمونید تبش پایین نیومد حتما ببر درمونگاهی بیمارستانی جایی توروخدا تب و جدی بگیرید ممکنه بچه تشنج کنه نه تنها بچه آدم بزرگم از تب زیاد ممکنه تشنج کنه 

خدایی نکرده پایین نیاد ممکنه به تشنج برسه ببرش دکتر

شبو بیدارم دیگه هی چک میکنم بیمارستانیا وحشین تجربه دارم رگ گیریشون افتضاحه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
1514