2410
2553
عنوان

کمک برای لاغری نزدیک خواستگاریمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برا همین چند روز که میخواد سریع باشه

یقین داشته باش رژیم سریع ب همون سرعت هم برمیگرده

تو این چتد روز حتی اگه اصولی رژیم بگیره اینقدررر تغییر نمیکنه واسه خواستگاری

پس باید اصولی شروع کنه واسه رژیم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2720

من  یک ماهه 6کیلو  کم کردم  بدون گرسنگی  مطابقرسفره باوررش سبک  توی خونه من از ی خانم  دوره گرفتم  دوستمم باهاش 30کیلو کم کرده خیلی راضی بودم  ایدی تل گرامش واست میفرستم 

f_ttttt33@

خودیسر کاری نکن سمت قرص ودمنوش وکالری شماری هم نرو من بدنم قبلا ضعیف  شد  جدا از عوازضش 

انشالله  به کارت بیاد خانومی 

من یه دوره سه ماه هیدروکسیکات خوردم سیزده کیلو کم کردم ولی خب خیلی زحمت کشیدم  بهترین چربی سوز ...

قرصهه؟؟؟ 

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 
عزیزم ب نظرم اگه میخوای اصولی کم کنی و تصمیم خودتو گرفتی پس دوباره برگرد تاپیک بامداد👌👌👌👌🤩🤩🤩 ...

یبار یه هفته شروع کردم با کرفس باز ولش کردم .

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 
2714
برای لاغری ران چه ورزشی میکنی گلم من مشکلم رونامه

پیاده روب سریع پایین تنه رو لاغر میکنه

و همچنین ی اپ هست از گوگل پلی دان کن..بزن چالش لاغری ران

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
یبار یه هفته شروع کردم با کرفس باز ولش کردم .

ی بار تصمیم بگیر و دیگه ولش نکن

قرصهه؟؟؟ 

اره ی قرص خوردم بهترینه توو دنیا

پدرم دراومد الکی کرفس خوردم و دکتر چرت و پرت رفتم اخرش هیچی به هیچی

به مربی شوهرم گفتم اون اینو بهم داد

ده میلیون خرج کردم نیم گرم کم کردم

صد ووخورده ای دادم سیزده کیلو کم کردم دوساله هنوزم برنگشته وزنم

دردم از یار است درمان نیز هم...😊
2706