2703
2553
عنوان

کمک برای لاغری نزدیک خواستگاریمه

1713 بازدید | 50 پست

سلام به همگی چند روز بیشتر نیست که عضو شدم و ۲ سال خواننده خاموش بودم ..من قبلنا یعنی یسال پیش ۵۴ سال کیلو بودم ینی نهایتش میرسیدم به ۵۸ 

طی یه مدت به تنبلی گذروندن  و خوردن و خابیدن 

شدم ۷۰ کیلو 

خعلی حسرت میخورم چرا مراقب تیپم نبودم 

توی همین چند روز آینده عشقم میاد خواستگاری🙈

بعدش من خعلی ناراحت تیپمم 

میدونم تو چند روز نمیشه معجزه بشه و یدفه برگردم به وزن قبلیم 

میخام از صب شروع کنم و رژیم بگیرم واقعی و اصولی 

تایپک بامداد خمارم خوندم 

ولی میخام از تجربه های خودتون بشنوم 

خواهش میکنم کمکم کنین 

قدمم ۱۶۶ هست 

۲۲ سالمه 

از همه ممنونم.اگ همه رو تو این تاپیک گفتم چون که میدونم نی نی سایتایی از قطره چکونی نوشتن بدشون میاد

اگ ریپلای نزدم 

هنوز بلد نیستم با سایت کار کنم 🙈

دوستتون دارم

امضا ته تغاری

میشع برای کنکور ارشد من دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟ برای رسیدن منو عشقم ام بهم و خوش بختی مونم یکی دیگه بفرستین بوس😘😘😘 خدایا من غیر تو هیچ کس رو ندارم هوامو داشته باش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم ب نظرم اگه میخوای اصولی کم کنی و تصمیم خودتو گرفتی پس دوباره برگرد تاپیک بامداد👌👌👌👌🤩🤩🤩

چون بدون دردسر و اذیت شدن وزن کم میکنی

این پیشنهاد از طرف کسی ک پنج‌ماه خودش تواون تاپیک

اینم تجربه شخصی من

باز سوالی داشتی بپرس گلم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ته تغاری تپلووو😁اخی چ بامزه..

اول ک کالری شمار کرفس نصب کن چون خاهر خودم با اون کم کرده ..نون برنجت کم کن چون خیلی چاق میکنه...اگ رو والری شمار کرفس بری 40 روز اول تاثیرش میبینی 

زیره سیاه دم کن بخور ناشتا ... 

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
2714

ببین عزیزم توی طول روز اصولی بخور حتی خواستی شیرینی هم بخور ازغروب افتاب دیگه تاصبح هیچی نخور بغیراز سفیده تخم مرغ کلم بروکلی  سینه مرغ حتی لیموترش هم نمیتونی بخوری چون قندداره وزن میادپایین

هرچند کیلو یک سایز کم میشه

هر سه الی ۵ کیلو سایز کم‌میشه ولی چند سانت رو نمیدونم

چون بستگی داره چقدررر ورزش داشته باشی

مثلن من ۱۵ روز ک توقسمت ران کار کردم.امروز سایز گرفتم ۲ سانت لاغرترشده بود

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
نگاه کن اگه میخوا زود نتیجه بگیری....این چند روز رو هر روز 700کالری بخور روزی 1ساعت و نیم هم ورزش کن ...

کالری زیر هزار خوب نیس گلم..وزنش استوپ میشه

2706