2733
2734

میخوام کاشت ناخن انجام بدم ولی نمیدونم چطوریه...میترسم😥😥

کیا انجام دادن؟

درد داره؟🤔🤔

تا چند روز موندگاری داره؟

آقایی خیلی دوست دارم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ۸سال کاشت بودم ۲ماه پیش برداشتم نه درد نداره  عالیه پیشاپیش میارک

هشت سال؟🤔

خدایا !خیلی ها نشسته اند پای تماشای سرنوشتم؛جوری دستانم را بگیر و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه،در خاطرشان بماند..🌱🕊🤍

بنظرم ناخن خودت از بین میره اگه میتونی به ناخن های خودت رسیدگی کن و یه کوچولو بلند شون کن بعدم برو ارایشگاه برات مانیکور کنن خیلی شیک تر و بهتره

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2738
بنظرم ناخن خودت از بین میره اگه میتونی به ناخن های خودت رسیدگی کن و یه کوچولو بلند شون کن بعدم برو ا ...

ن اینجوری نیس ناخنا من از بین نرف خودمم برا دوستم کاشت انجام میدم خیلی راضیع

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
2706