2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله

اگه بلد باشی تایمتو تنظیم کنی و پشت سر هم وار نکنی

درامدش از کارمندی تو خیلی از رشته ها بیشتره

7سال پیش یه تجربه یک سالاه داشتم با سایت پونیشا

پارسال هم تو خونه پروژه میگرفتم ولی خب خودم مشتریا رو پیدا میکردم و یه کم سخت بود

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
بله اگه بلد باشی تایمتو تنظیم کنی و پشت سر هم وار نکنی درامدش از کارمندی تو خیلی از رشته ها بیشتره ...

چه پروژه ای انجام میدادی؟

چجوری خودت مشتری حمع میکردی؟ مگه با سایت کار نمیکردی؟

چند سال پیش با سایت پونیشا کار میکردم. ولی متاسفانه در اثر مدیریت بد این سایت, قیمت پروژه ها خیلی پایین اومده و اصلا صرع نداره. فقط برای کسی که دانشجوعه و نیاز به نمونه کار داره خوبه

من برنامه نویسم

مثلا یکی از مشتریامو تو نمایشگاه پیدا کردم. یکی شونم رو یه پروزه ای کار کرده بودم تا یه جاهایی و به یکی از استادای دوره لیسانسم گفته بودم و ایشون شخصی رو بهم مهرفی کردن که خرید کارو ازم. یه مشتری دیگه رو هم یه بار تو یه کافی شاپ رفته بودم و یه اپ اندرویدی داشتن که خیلی uiش خوب نبود. داشتم به صاحب کافه مشکلات برنامه ثبت سفارششونو میگفتم که میز بغلی شنید و اومد ازم پرسید برنامه نویسی. بعد بهم پیشنهاد کرد یه اپ براش درست کنم

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
چند سال پیش با سایت پونیشا کار میکردم. ولی متاسفانه در اثر مدیریت بد این سایت, قیمت پروژه ها خیلی پا ...

من الان عضو سایت تایپایرانم تا الان 20 تا پروژه گرفتم ولی همشون رد شدن به من پروژه نمیدن انجام بدم     

خیلی ناراحتم حاضر بودم 1000 تومن بهم بدن ولی بتونم باهاشون کار کنم اخه دوس دارم تجربه کسب کنم

به نظرت چه جوریه که بهم پروژه نمیدن باید چکار کنم؟

من الان عضو سایت تایپایرانم تا الان 20 تا پروژه گرفتم ولی همشون رد شدن به من پروژه نمیدن انجام بدم ...

معمولا این جور سایتها بر اساس اینکه تعداد پروزه های قبلی ت چند تا بوده و رضایت کارفرماها و مبلغه. چند سال پیش که مردم کمتر این سایتها رو میشناختن می ارزید باهاشون کار کنی ولی الان نه

اگه میخوای درامد کسب کنی, مثلا اگر کار تایپ بلدی به چند تا کافی نت اطاف خونه تون بسپر. تو اینستاگرام یه پیج درست کن. تراکت چاپ کن و برو نزدیک دانشگاهها پخش کن...

با یه همچین کارهایی زودتر میتونی مشتری جذب کنی. این سایتها الان دیگه هیچ فایده ای ندارن

🎀 کسب درآمد از مهارت و تخصص های خود بصورت دورکاری

🎀 انجام پروژه‌، پایان نامه و کارهای کلاسی شامل: ترجمه، تایپ، مقاله نویسی، برنامه نویسی، پروپوزال نویسی، حل تمرین، طراحی سایت، مشاوره و .....

🎀 برای لیست پروژه ها و اعلام همکاری به کانال ما بپیوندید

لینک کانال در تلگرام :

@myproject98