2733
2739

آخ دقیقا منم 

کلافم کرده اصلا

نمی خوام داشته باشم

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نمیخوام اینستا نصب کنم از طریق اینترنت هر پیچی رو ک مینوشتم عکساشو میتونستم ببینم الان نه

آره منم دقیقا تو اینترنت سرچ می کردم کلی پست و فیلم از پیجای مختلف می دیدم اما الان بعد اینکه فقط یه پست رو دیدم یه صفحه ای میاد که باید عضویت داشته باشم

2728

شاید پیجش قفله😶😶🤦‍♀️

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
2738
خخخ هیچکس نیست ک کمکمون کنه

آره 😁

ولی فکر نکم کسی بتونه کاریه کنه دیگه کلا همین مدلیه می مونه😣😣😣😣