2726

بهت تسلیت میگم 

غمتو میفهمم ولی چاره ای نیست باید دوره یوگواری رو طی کنی 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

خدا رحمتشون کنه ؛واسشون فاتحه میفرستم ؛بچه ها واسه آرامش دل استارتر هممون یه صلوات بفرستیم...

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی ...خدابیامرزه چاره چیه عزیزم من خودم ۱۰ سالم بود مامانم فوت شد ۲۴ ساله بودم بابام فوت شد پارسال داداشم فوت شد😔😔چاره ای جز صبرنداری هرروز سوره عصر رو بخون بهت صبروآرامش میده خدا

2728
الهی ...خدابیامرزه چاره چیه عزیزم من خودم ۱۰ سالم بود مامانم فوت شد ۲۴ ساله بودم بابام فوت شد پارسال ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات 😢ان شاءالله روحشون همیشه در آرامش باشه 

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706