2726
عنوان

تقویم چینی

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 46 پست
مرسی ک جواب دادین. تاریخ تولد یک مرداد ۶۵. تاریخ آخرین پریودی ۹آبان ۹۸. نزدیکی هم ۲۱آبان۹۸

شما تازه رابطه داشتید هنوز معلوم نیست بارداری درسته؟

اما تو تقویم چینی زده دختر . 

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏

برا من زده بود پسر ولی دختره🤩

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا من زده بود پسر ولی دختره🤩

خب خدارو شکر. همه ی این روش ها دقیق نیست .حدسی هستن. چون هیچکس جز خدا نمیدونه چی هست .ایشالا به سلامتی بغلش کنی عزیزم. واسه ما هم که انتظار میکشیم دعا کن

خب خدارو شکر. همه ی این روش ها دقیق نیست .حدسی هستن. چون هیچکس جز خدا نمیدونه چی هست .ایشالا به سلام ...

انشاالله خدا سالم و صالحشوبهت بده

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
2728
انشاالله خدا سالم و صالحشوبهت بده

ایشالا 😔🤲. سری قبلی که سالم نبود سقط شد .برام خیلی دعا کن دعات میگیره. دلم نمیخواد حرف فامیل شوهرو بخورم خسته شدم

ایشالا 😔🤲. سری قبلی که سالم نبود سقط شد .برام خیلی دعا کن دعات میگیره. دلم نمیخواد حرف فامیل شوهرو ...

با انرژی زیاد و توکل بر خدا و لطف اهل بیت اینبار خدا بهت سالم و صالح و عسل میده بهت

منم با جدول اصلیش واسه خیلی هارو امتحان کردم درست بود .اما باز ۸۰ درصد میگن درسته ۱۰۰ درصد نداریم. خ ...

واسه منم بگو لطفا

98/3/3 اخرین پریودم بود اما 3/18 اقدام

تولدمم 75.11.11

یکی دیگه هم 95/9/18 اخرین پریود تاریخ تولدم همونی ک گفتم

دوره هامم 30 روزه اس

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
واسه منم بگو لطفا 98/3/3 اخرین پریودم بود اما 3/18 اقدام تولدمم 75.11.11 یکی دیگه ...

بچه اولت رو زده پسر دومی رو میگه دختر . درسته؟

انومالی گفت دختر اما دکترم مشکوک شد ب پسر حالا باید صبرکنم تا 32 هفته ب بعد ک دوباره برم سونو

ایشالا هرچی دلت میخواد همون بشه عزیزم 🤲

2706