2726
عنوان

بیمارستان شهید اکبرآبادی

8240 بازدید | 8 پست

بچه ها میخواستم از همین جا بگم به هیچ عنوان واسه زایمان حداقل به بیمارستان اکبرآبادی نرید، واقعا یه مشت جوجه تازه دکتر شده بی شخصیت و بی سواد داره و یه سری پرسنل بی ادب و از لحاظ رعایت بهداشت و امکانات صفر، فقط میگن مجهز ترین زایشگاه، ماکه رفتیم کثیف ترین بیمارستان و شبیه اردوگاه های جنگ زده بود و اگه راجبش اطلاعات داشتیم امکان نداشت همچین اشتباهی بکنیم، لااقل دیگران بدونن

منم باردار بودم،  یه کم حالم بد بود، رفتم😱  اصلا سالنشو دیدم وحشت کردم،  به همسرم گفتم  هیییچوقت واسه زایمان اینجا نمیام.

آخه همه میگفتن مجهز و......تجهیزات رو نمیدونم، ولیییی محیطش استرس زا بود.

البته خودم اونجا بدنیا اومدم😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جوری بود اون جا زایمان کردی

بله، من رفته بودم واسه نوار قلب  به درمانگاه اونجا، پزشکشون گفت بخوای میتونی معاینه هم بشی، منم چون نزدیک زایمانم بود قبول کردم، بعد از معاینه گفت میتونی همین امروز زایمان کنی و دوسانت باز شده، خلاصه منم بدون کمترین اطلاعاتی از بیمارستان و وضعیت برخوردشون بستری شدم، کلا انگار موش آزمایشگاهی گیراوردن و تماما دانشجوهای سال آخر بالاسر مریضا، دائما هم می‌پریدن به مریضا، تو بخش هم که اگه از قبل اتاق خصوصی رزو نکرده باشی میبرن تو یه اتاق با 16 تا زاعو دیگه، بدون همراه، حتی برای سزارین، دوروز مادر تازه زایمان کرده با نوزاد تو یه تخت بدون همراه، فکر کن، اتاق خصوصی هاشونم پر و رزو باید بشه

2728
منم باردار بودم،  یه کم حالم بد بود، رفتم😱  اصلا سالنشو دیدم وحشت کردم،  به همسرم گف ...

دقیقا، شانس اوردی، من افسردگی گرفتم تا یه هفته خواب اون خراب شده رو میدیدم، فکر کن موبایل نمیزارن ببری، بدون همراه، بدون لباس، به ما لباس دست دو دادن، دستم جای سرم خون اومده بود، لباس تمیز نداشتن بدن، خانواده هامون بی خبر ازمون، نوزاد کنارم جیغ میزد و نمیتونستم پاشم از جام بس که جای بخیه هام و شکمم درد میکرد، سرویس بهداشتی کلا یدونه داره برای کل بخش زایمان، بدون آب گرم، یعنی مردم و هنوز گریه ام میگیره یادم میافته چی گذشت بهم

دقیقا، شانس اوردی، من افسردگی گرفتم تا یه هفته خواب اون خراب شده رو میدیدم، فکر کن موبایل نمیزارن بب ...

الهههی چقد بد😔

البته زندایی خودمم چندسال پیش رفته بود، اصلا راضی نبود.

دیگه بهش فکر نکن،  انشالله زایمان بعدی😁 برو یه بیمارستان خوب.

الهههی چقد بد😔 البته زندایی خودمم چندسال پیش رفته بود، اصلا راضی نبود. دیگه بهش فکر نکن،  ان ...

فدات شم من، انقدر بدم اومد و ترسیدم و درد کشیدم که دیگه بچه نمیخوااااام. 😂

ببخشید ازمایشگاه بیمارستان اکبرابادی چطوره؟ معتبره جوابش یانه؟ 

والا کلا همشون انترن هستن و من اصلا دکتر ندیدم اونجا، ولی میگن تجهیزاتش خوبه، ولی من باشم نمیرم اونجا، انقدر کثیف و پرسنلش بی تربیتن