1428
1389
عنوان

بدبخت شدم.کمک کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 87239 بازدید | 449 پست
نگین جون سلام ببخشید الان پیامتو دیدم من سه تا از دوستام پیش دکتر رفایی عمل کردن خیلی راضی بودن یکیش ...

سلام عزیزم مرررسی که جوابمو دادی خداروشکر که خوبی ان شاءالله همه نتیجه بگیرن مواظب خودت باش جونم

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390

سلام عزیزم منم خوبم فقط  یکم سوزش دارم که خانوم دکتر گفتن شب ها بدون لباس زیر بخوابم دیروزم یکی از دوستام پیش ایشون عمل کردن خیلی راضی بودن ولی خوب دانشجو باید بره سر کلاس من خودم فقط یکم سشوار گرفتن برام سخته که اونم دو روز در میون انجام میدم ....

1394

ماري جون من الان ديگه حدود ٣٣ روزه عمل كردم شنبه نگران شده بودم رفتم دكتر رفايي معاينه كرد گفتم اكي هستم تازه بيشتره بخيه هامم ريخته خودم تو اينه نگاه ميكنم خيلي خوب تنگ وتميز در اومده حالا توش رو خودم نميبينم  چهل روز بشه ميرم معاينه  خداروشكر تا الان اصلا مشكل نداشتم  بازم خبر ميدم   انشالله مراقبت كني ايندفعه خوب ميشه.  اون روز كه رفتم معاينه دو نفر ديگه قبل من اومده بودن كه اكي بودن دكتر رفايي بهشون گفته بود ديگه كاملا درست شدن برن براي گواهي گرفتن تو هم بيشتر مراقبت كن 

نگين جون مراقبتها خيلي هم سخت نيست. مثل بتادين زدن  دارو  خوردن كه انتي بيوتيكرو خود دكتر رفايي ميده. يبوست نگيري يكماه پريود نشي شبها به پهلو بخوابي  سشوار بگيري وپاها از هم زياد وا نشه. قلقش دستت بياد راحته من الان نزديك چهل روزه عمل كردم  هفته بعد ميرم معاينه.    تازه بخيه ها جذبيه همش خودش جذب ميشه خلاصه كه منكه فعلا راحتم تا هفته بعد برم معاينه كنم 

نیکی جون خدا رو شکر که تو هم راحت شدی من هفته ی دیگه نمیتونم برم برای معاینه البته خانوم دکتر گفتند میشه چند روز دیرتر برم برای همین گذاشتم انشاالله تعطیلات ارتحال برم پیششون 

خبرشو حتما بهت میدم البته بخیه هام ریخته خودم که خیلی راضی ام تا ببینم چی میشه 😍

1427

خدارو شکر که عملاتون خوب بوده من مشکلم اینه که سرکار میرم خیلی نمیتونم استراحت کنم دفهه پیش از روز ۴ ام رفتم الانم که ۲ روز کلا مرخصی دارم خود دکترم بهم گفت از نشستن زیاد نتیجه نگرفتی دعا کنید که این دفعه دیگه اکی بشم منم ۵۰ درصد گفت اکی شدی ۵۰ درصدم این دفعه اکی بشه

1339