2726
عنوان

گرجه یا گوجه🍅 مسئله این است😁😅

658 بازدید | 88 پست

خانوما دعوا موا نکنیدا   شوهرم اینا ب گوجه میگن گرجه   بعد میگه همه شیرازیا میگن ...چن نفر گفتن ما شیرازی هستیم ن نمیگیم اخرش شیرازیا میگن گرجه یا ن   ممنون🙏خعلی ذهنم درگیر این موضوعه  

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

اگه شیرازی اصیل باشن اره😂😂

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه شیرازی اصیل باشن اره😂😂

عه 😁مرسی

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
مشهد که میگن و حتی تو مغازه مینویسن گرجه 

man k nadidam

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️
مشهد که میگن و حتی تو مغازه مینویسن گرجه 

عه چ جالب نمیدونسم

2706