2737
2734
عنوان

میوه یا آبمیوه؟..........کدوم بهتره

934 بازدید | 19 پست
دختره من الان 14 ماهه هست..از ا.ل بهش اب مبوه میدادم.ولی خیلی کم میخورد....الان که بزرگتر شده میبینم میوه رو خیلی با میل بهتری میخوره و بیشتر هم میخوره.مثا روزی 2 تا هویج یا سیب رو میخوره ...میخواستم بدونم که میوه همون اثر اب میوه رو داره یا نه؟ کدوم مقوی تره.........
مامان الا جون سلام یه سئوال داشتم پسر من 14 ماهشه ولی هویج رو اصلا نمی خوره و سیب خیلی کم ، مگه دختر گلت چند تا دندون داره که می تونه هویج بخوره ؟هویج وسیب رو کامل بهش می دی ؟ یا خودت می گیری تا بخوره ؟
ازت ممنونم .
چه " بی حساب " می بخشی و چه " با حساب " تسبیح ات می گویم ! (الله اکبر 34مرتبه ، الحمدلله 33مرتبه ، سبحان الله 33 مرتبه )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان امیر محمد گل.دخملم 11 تا دندون داره.کلا چیزای سفت رو خیلی دوست داره.......سیب رو اگه بزرگ باشه براش قاچ میکنمو میدم دستش.اگرم کوچبک باشه خودش میگیره دستشو راه میره و میخوره.البته پوستشو میکنم
2731
مامان الا جون پسر من 8 تا دندون داره ، فقط یک تا دو قدم برمی داره به تنهایی می یفته ،هنوز راه نمی ره
چه " بی حساب " می بخشی و چه " با حساب " تسبیح ات می گویم ! (الله اکبر 34مرتبه ، الحمدلله 33مرتبه ، سبحان الله 33 مرتبه )

دخمر من که الان تو 12 ماهگیشه هنوز حتی یه دونه دندون هم نداره!!! ولی سیب رو مثه چیپس براش خرد میکنم میریزم تو توکاسه تا تهش میخوره، خیار سبز هم فقط وسطشو که نرمتره میدم میخوره ولی هویج رو اصلا چون سفته براش
2738
2706