2733
2734
عنوان

کیا مثل من بیکارن؟

247 بازدید | 20 پست

داشتم تاپیک شغل ها رو نگاه میکردم. 

دیدم همه ماشالا شاغلن ک😀

حالا بگین ببینم کیها کلا بیکارن. هم بیکار هم مجرد

از هفت دولت آزاد😐😐😐

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مننن

مجردم هستی؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2738

لینکشو بزار...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
من 😁البته ۴سال پیش شاغل بودم دیدم نه کار من نیس کار کردن‌ 😎

😃😃😃😃

تاپیک  شاغلا لینکشو میزاری

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3437750/بیاین-بازی-با-ایموجیا-شغل-خودتون-یا-همسرتون-را-بنویسین-تا-بقیه-حدس-بزنن-شغلتون-چ

2706