1507
1411

بازار خرید مهمونی و...حالا برحسب خرافات یا علم یا هرچی دیگه بعضیا میگن تاقبل از غروب افتاب نوزاد و بیرون نگه ندارین تا چهل روزش.اره؟؟؟

فقط 42 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یک سالگی دخملم😍😍
من از روز اول می بردم, بهداشت , دکتر , 

اونا که روز میشه منظورم مهمونی وشام و دیروقت ایناس

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

خوب مهمونی و خرید که نه چون واجب نیست.اما دکتر بهداشت بیمارستان خونه مامانم و دور دور تو ماشین بردم

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
8

میگن تا ۴۰ روز نی نی ها فرشته دارن بهتره خونه خودت باشی تا فرشته تو خونه ت بمونه.

بنظرم بیرون بردن قبل ۴یا۵ ماهگی همش دردسره

باید مشغول پوشک وشیردادن رسیدگی باشیوقتی برا خوش گذرونی نیست

من ترجیح دادم چنددقیقه ایی که وقت آزاد داشتم بخابم

مرگ بر گرانی مرگ بر گرانی👊👊

میبردیم یکی دوبار مهمونی رفت خرید هم اشتباه نکنم یه بار رفت یه بار هم بردیم شاه عبدالعظیم یکی دوتا جای تفریحی هم رفتیم

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞

دختر من هفت روزش بود با هم رفتیم سر جلسه امتحان.

یک تغییر میتواند دنیای آدم را عوض کند...اگر این تغییر کوچک باشد، دنیای کوچکی از اطرافمان را تغییر میدهد و اگر تحولمان وسیع باشد دنیای دیگران را.. امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.

من به این حرفا اعتقادی ندارم

هر جایی هم موقعیتشو داشتم رفتم

الان دقیق یادم نیست کجاها رفتیم

ولی محدودیتی هم نداشتم

خواهش میکنم، خواهش میکنم رفتارهای بد مذهبیا رو به پای اسلام نذارید، اگه یه آدم مذهبی کار اشتباهی میکنه مشکل از اسلام نیست! اشکال از خود اون آدمه!
1403
منظورم غروب به بعده ها

چهل روز که چیزی نیس تحمل کن بعد اون میبریش.گاها برخی حرفای قدیمی بعدا معلوم میشه ریشه علمی و طب سنتی داره

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
میگن تا ۴۰ روز نی نی ها فرشته دارن بهتره خونه خودت باشی تا فرشته تو خونه ت بمونه. بنظرم بیرون بردن ...

اره اره منظورم همین بود مامانم میگه من نمیدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهل روز که چیزی نیس تحمل کن بعد اون میبریش.گاها برخی حرفای قدیمی بعدا معلوم میشه ریشه علمی و طب سنتی ...

منم تاالان که سی و سه روزشه نبردم،واجبم نبوده بیرون ببرمش شبا.اما جایی دعوت کردن امشب موندم برم یانرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508