1874
1823

بازار خرید مهمونی و...حالا برحسب خرافات یا علم یا هرچی دیگه بعضیا میگن تاقبل از غروب افتاب نوزاد و بیرون نگه ندارین تا چهل روزش.اره؟؟؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

خوب مهمونی و خرید که نه چون واجب نیست.اما دکتر بهداشت بیمارستان خونه مامانم و دور دور تو ماشین بردم

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست

میگن تا ۴۰ روز نی نی ها فرشته دارن بهتره خونه خودت باشی تا فرشته تو خونه ت بمونه.

بنظرم بیرون بردن قبل ۴یا۵ ماهگی همش دردسره

باید مشغول پوشک وشیردادن رسیدگی باشیوقتی برا خوش گذرونی نیست

من ترجیح دادم چنددقیقه ایی که وقت آزاد داشتم بخابم

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

میبردیم یکی دوبار مهمونی رفت خرید هم اشتباه نکنم یه بار رفت یه بار هم بردیم شاه عبدالعظیم یکی دوتا جای تفریحی هم رفتیم

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞

من به این حرفا اعتقادی ندارم

هر جایی هم موقعیتشو داشتم رفتم

الان دقیق یادم نیست کجاها رفتیم

ولی محدودیتی هم نداشتم

خواهش میکنم، خواهش میکنم رفتارهای بد مذهبیا رو به پای اسلام نذارید، اگه یه آدم مذهبی کار اشتباهی میکنه مشکل از اسلام نیست! اشکال از خود اون آدمه!
1826
منظورم غروب به بعده ها

چهل روز که چیزی نیس تحمل کن بعد اون میبریش.گاها برخی حرفای قدیمی بعدا معلوم میشه ریشه علمی و طب سنتی داره

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
میگن تا ۴۰ روز نی نی ها فرشته دارن بهتره خونه خودت باشی تا فرشته تو خونه ت بمونه. بنظرم بیرون بردن ...

اره اره منظورم همین بود مامانم میگه من نمیدونم

دردسر رسیدگی یه طرف 

چون تازه متولد شدن بدنشون ضعیف ممکن با تغییر اب هوا دچار بیماری بشن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
چهل روز که چیزی نیس تحمل کن بعد اون میبریش.گاها برخی حرفای قدیمی بعدا معلوم میشه ریشه علمی و طب سنتی ...

منم تاالان که سی و سه روزشه نبردم،واجبم نبوده بیرون ببرمش شبا.اما جایی دعوت کردن امشب موندم برم یانرم

1718