2703
2553
عنوان

دارم دیوونه میشم از دست شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 26 پست

اگه تو عمل انجام شده بزارم آشوب میشه 

خستم کرده 

نه به کادو خونه نویی نه چشم روشنی بچه نه پا گشا عروس دومادا هیچی اعتقاد نداره، اما دست بگیرش خوبه 

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین نفری هستی  دیدم توسایت شوهرش کم مهمون دعوت میکنه شوهرمنو ول کنی ورشکستمون میکنه با مهمون بازیاش

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
اگه تو عمل انجام شده بزارم آشوب میشه  خستم کرده  نه به کادو خونه نویی نه چشم روشنی بچه ن ...

نمیتونی وسایل مهمونی روخودت بخری دعوتشون کنی؟؟؟؟

پول داره وخرج نمیکنه؟؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2456
عزیزم اونی ک قراره ناراحت بشه خواهرشه ...که مطمئنا داداش خودشون روخوب میشناسن.....توخودتو درگیر نکن ...

همسایه ایم همش با خواهرش چشم تو چشم میشم 

این ماهم هیچی پول نمونده برام که خودم قایمکی بخوام کادو بدم

نمیتونی وسایل مهمونی روخودت بخری دعوتشون کنی؟؟؟؟ پول داره وخرج نمیکنه؟؟؟؟

آره داره و خرج نمیکنه،

خودم که خانه دارم، اما پول ماهیان هم تموم شده 

2714

پس به هیچ عنوان نه مهمونی کسی برو و نه از کسی کادو قبول کن 

اینام که میگن آبجیش داداششو میشناسه الکیه اولین حرفی که میزنن اینه زنش نذاشته دعوت کنه وگرنه اون که مردِ چیکار داره 

اینجوری در نظر بقیه یه آدم سواستفاده گری که فقط بقیه دعوتت میکنن و بهت کادو میدن

پس به هیچ عنوان نه مهمونی کسی برو و نه از کسی کادو قبول کن  اینام که میگن آبجیش داداششو میشناس ...

دقیقا منم حرفم اینه، میگم تو هرچقدرم بد باشی اونا میگن زنش یادش میده، نمی گن داداش خودمون گند دماغ 

همسایه ایم همش با خواهرش چشم تو چشم میشم  این ماهم هیچی پول نمونده برام که خودم قایمکی بخوام ک ...

خب عزیزم اگه شرایط اقتصادی شو ندارید شوهرت حق داره بنده خدا خواهرش هم باید بدونه داداشش دستش تنگه درک کنه......درضمن عزیزم اینقدر اوضاع همه خرابه که ماهم مهمونی نمیدیم چه برسه ب شما.....چند روز پیش دو تا از دوستای بابام خونش بودن یه ناهار وشام رفتم درس کردم واسشون یک ونیم هزینع کرد...الکی که نیست اوضاع داغونه توهم بخاطر این مسائل ب شوهرت فشار نیار

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖

تو مفاتبح برا مرد خسیس دعا هست بخون ان شاءالله درست میشه توهم زیاد سخت نگیر شاید دست و بالش تنگه روش نمیشه بگه مثبت فک کن نذار زیادی بهت تلقین بشه ک خسیسه الان دوره ای شده ک تو این تورما همه سخت مبگذره بهشون الکی هم رسم و رسوم دانشگاهی و مهمونیای بیخود درست نکنین واسه شوهرای بدبختتون گناه دارن این رسمای الکی رو بذارین کنار

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤