2733
2734

چرا اینقدر زندگی سخت و ظالم و پر از یاس و بدبختیه؟ارزش به دنیا اومدن رو داشت.مثلا ادمهایی که هزار سال پیش یا پونصد سال پیش به دنیا اومدن و رنج بسیار بردن و رفتن .انگار نه انگار که بودن،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان این زندگی که دچارش هستیم ،اگه قبل از به دنیا اوندنمون نشونمون میدادن ،ایا به این دنیا میومدیم؟؟ ...

من نمی اومدم خیلی سختمه 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2738
الان این زندگی که دچارش هستیم ،اگه قبل از به دنیا اوندنمون نشونمون میدادن ،ایا به این دنیا میومدیم؟؟ ...

من که نه

حتی اگه قرار بود پولدار ترین و خوشبخت ترین و زیباترین ادم دنیا هم باشم

بازم زندگی رو انتخاب نمی کردم.

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ

شاید خیلی ها بدشون بیاد ولی وقتی زنی میگه میخوام بچمو سقط کنم و هزاران نفر میگن نه نکن..قتله و فلان واقعا من ناراحت میشم چرا انقدر تشویق برای به دنیا اومدم یک انسان تو این دنیا دارن..یا اونایی که حسرت بچه دار شدن دارن

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

بچه ها ولی چرا خیلیها خوششونه دنیا به کامشون هست؟ 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

خواهرم این طور نیس اصلا هدف از خلقت ما این بوده که با سختی ها امتحان بشیم

اگه از این بعد به زندگی نگاه کنین اینجور مسائل پیش نمیاد

دل گفت مرا علم لدنی هوس است***تعلیمم کن اگر تو را دسترس است***گفتم که الف، گفت دگر هیچ مگو***درخانه اگر کس است یک حرف بس است
2706