2737
2734
عنوان

دمل

167 بازدید | 5 پست

کسی شنیده برای دمل چرکی تخم کتان و صبر زرد و چه جوری استفاده میکنن.پای ابرو در میونه🙈توروخدا بگید

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

کجا زده

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من استفاده نکردم ولی شنیدم پماد سیاه ک اسم الانشه

و اکتیول ک اسم سابقشه باز میکنه دمل رو

ولی بستگی داره کجا باشه

و خدا نکرده خطرناک نباشه

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2731
کجات زده که ابروت در خطره ؟ 

برا من نزده برا یه بنده خدایی زده .حالا من قبلا شنیده بودم تخم کتان و صبرزرد خوبه اما نمیدونم با چی باید قاطی شه حالا گیر داده خریدم چه جوری بزنم.باسنش زده

من استفاده نکردم ولی شنیدم پماد سیاه ک اسم الانشه و اکتیول ک اسم سابقشه باز میکنه دمل رو ولی بستگی ...

باسن از همونایی که مو تو پوست برمیگرده