2726
عنوان

خانمهایی که قراره تا یک ماه دیگه iui بشوند بیاین باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 858245 بازدید | 56045 پست
سلام بچها کسی اینجا هست؟کسایی که قراره این ماه آی یو آی بشن بیاین باهم باشیم بهم امید بدیم منکه اصلا ...

سلام‌ مامان ۹۹۹, من این ماه هفته ی دیگه برای بار دوم ای یو‌ای میکنم شما چی آی یو آی انجام دادین مشکل دارین؟ من ۶ساله ازدواج‌کردم‌ الان دوس دارم بچه دار بشم pco شدید دارم اولش خفیف بود ولی الان شدید شده فولیکولم بسیار کمه یعنی گاهی وقتا که میرم سونو میگن‌ فولیکول نداری مهر ماه که برای اولین بار آیو آی انجام دادم با آمپول و قرص فولیکولهام خوب بود تخمدان راست ۱۸ تخمدان چپ ۱۶،۱۵ داشتم ولی جواب نداد فکر کنم بخاطر کیستهام بوده شوهرم مشکلی نداره دکترم گفت اگه این بار جواب نداد برات لاپراسکوپی انجام میدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام دوستان من الان تو سیکلم برا آیو یو آی دفه دوم.خواهش میکنم جواب بدید شما روز چندم دوره آی یو آی ...

سلام عزیزم من ۲بار آی یو آی انجام دادم بی نتیجه بود دکترم گفت دیگه برات آی یو آی انجام نمیدم اینبار بیا برای آی وی اف از من از روز سوم پریودی دوره درمان ای یو ای شروع کردم طبق نظر دکترت درمانو مصرف میکنی بعد روز ۱۲پریودی میری برای سونو اگه جواب سونو خوب باشه فولیکول خوب داشته باشی همون روز دوتا آمپول Hcg رو میزنی بعد روز چهاردهم میری برای آی یو آی مراحل ای یو ای اصلا سخت نیس فقط برای بعضی ها جواب میده برای من که اصلا جواب نداد 

2728