2737
2734
عنوان

❤ختم دعای معراج❤

| مشاهده متن کامل بحث + 3734 بازدید | 612 پست

۴۰

🎀بسم الله الرحمن الرحیم🎀

سلام🌹

امروز پنجشنبه ۲۱ آذر

به نیت @Oya2838     جان دعای معراج میخونیم ان شاء الله خدای مهربون زود زود حاجتشون رو بده.

الهی آمین.🙏

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹

دوستان عزیز فردا آخرین روز ختم هست و به نیت الهام ۶۱ عزیز که داوطلبانه کنار ما به نیت حاجت رواییمون دعای معراج میخوندن دعا میکنیم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بگردم آبجی ...انشاءالله خدا به مرادت برسونتت انشاءالله جواب دعاهایی که کردی و در حقت کردن خدا ب ...

عزیز دلمی الهام جونم... مرسی از دعای قشنگت آبجی... انشالله ب همه آرزوهات برسی

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

@Oya2838   عزیزم خونده شد به نیتت انشالله حاجت روا شی گلم 🌹

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
فردا رور اخره؟ جسارتا به خانم ها اطلاع دادین که فردا رو هم بخونن ان شا الله اگه ختم گذاشتین این حق ...

بله فردا روز آخره امروز همه رو صدا میکنم و میگم 

اگه کسی متوجه نشد خودم بجاشون میخونم

2738
مگه امروز اخر نیست ؟

چرا روز آخره اما یکی از دوستان از اول تاپیک همراهمون بودن و برای حاجت رواییمون دعا خونوم خواستیم یک روز اضافه بشه و به نیت ایشون بخونیم 

اگه کسی نتونست بخونه من بجاش میخونم 

بله فردا روز آخره امروز همه رو صدا میکنم و میگم  اگه کسی متوجه نشد خودم بجاشون میخونم

تگه تعداد زیاد بود بگین منم میخونم بجاشون

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
۴۰ 🎀بسم الله الرحمن الرحیم🎀 سلام🌹 امروز پنجشنبه ۲۱ آذر به نیت @Oya2838     جا ...

مرسی آتنای عزیزم و بقیه دوستان انشاءالله هرچی از خدا میخواین بهتریناشو بهتون بده..

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
2706