2733
2734
عنوان

❤ختم دعای معراج❤

| مشاهده متن کامل بحث + 3733 بازدید | 612 پست

@طاهانفسمه   عزیزم خوندم ب نیت روا شدن حاجتت... انشالله حاجت روا بشین هم شما و هم همه اونایی ک تو ختم شرکت کردن 🌹

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام از همه دوستای گلم که امروز ب نیت من خوندن ممنونم . خدا رو قسم میدم به بزرگی و عظمتش حاجت همه د ...

منم خوندم انشاءالله حاجت روا بشید...مرسی از دعای خیرتون

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

۱۳

🎀بسم الله الرحمن الرحیم🎀

سلام🌹

امروز جمعه ۲۴  آبان

به نیت @اسکارلت69      جان دعای معراج میخونیم ان شاء الله خدای مهربون زود زود حاجتشون رو بده.

الهی آمین.🙏

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹

2728

دوستان عزیز عیدتون مبارک🎊🍰🧁🌷🥰🤩

لطفا برای سلامتی و تعجیل در فرج و ظهور امام زمان (عج)صلوات بفرستید

🌹الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌹

2738

امروزبه نیت @اسکارلت ۶۹خونده شد.انشاالله حاجت روابشین.

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرااجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و برمن گشایش دهی،گشایشی فوری،نه دیر،به فضل ومهربانی ات،ای مهربانترین مهربانان.

@اسکارلت69   عزیزم خوندم ب نیتت... حاجتت روا گلم 🌹

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

امروز به نیت

@پسرم_تاج_سرمه    خونده شد.انشاالله حاجت روابشین.

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرااجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و برمن گشایش دهی،گشایشی فوری،نه دیر،به فضل ومهربانی ات،ای مهربانترین مهربانان.

۱۴

🎀بسم الله الرحمن الرحیم🎀

سلام🌹

امروز شنبه ۲۵  آبان

به نیت @پسرم_تاج_سرمه     جان دعای معراج میخونیم ان شاء الله خدای مهربون زود زود حاجتشون رو بده.

الهی آمین.🙏

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹

2706