عنوان

اعتماد به نفس

102 بازدید | 14 پست

خیلیئیییی دارم عذاب میکشم ، یه ذره واسه خودم ارزش قائل نیستم ، یه ذره اعتماد به نفس ندارم ، یعنی اصلا ندارم ، خیلی زندگی برام سخت شده ؛ ۱۶ سالمه ، به نظرتون چیکار کنم؟

پشیمونم از گذشته ی اشتباهم ، از ضربه هایی که خوردم ، از اشتباهاتم ، ولی خدارو شکر میکنم که از اون منجلاب بیرون کشیده شدم و توبه کردم و به دنیای واقعی خودم برگشتم ، خدایا شکرت❤❤❤
اعتماد به نفس؟ 

بله

پشیمونم از گذشته ی اشتباهم ، از ضربه هایی که خوردم ، از اشتباهاتم ، ولی خدارو شکر میکنم که از اون منجلاب بیرون کشیده شدم و توبه کردم و به دنیای واقعی خودم برگشتم ، خدایا شکرت❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه رشتی هستی؟ 

تجربی

منم تجربی

کدوم شهر

منم 16 سالمه منم ندارم   کلا من هیچی ندارم

چرا واقعا ما اینطوریم🙁

کتاب هاشو بخون‌و به نقاط مثبتت فکر کن

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
چرا واقعا ما اینطوریم🙁

نمیدونم 

ولا بعضیا اندازه پاندان ولی میگن ما ادامی هستیم شما مثل چوب کبریتین 

بعضیا انقد اعتماد به نفس دارن که نگو 

ولی فهمیدن حرفای کسی که چشماش قشنگه واقعا سخت.😻

برو کلاس اعتماد به نفس و شما هرروزی که پا میشید به آینه نگاه کن اون چیزی که تو خودت کم مینی بگو دارم مثلا از خواب بیدار میشی برو تو آینه بگو من چقدر خوشگلم پشت هم تکرار کن یا چقدر خوش شانس هستم 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم

روی عزت نفستون کار کنید

یه پادکست رایگان دیدم که چکیده کلی کتاب و دوره رو در نیم ساعت میگه

بنظرم حتما این ویدئو رایگان یوتیوب رو ببین 😊

50 روش افزایش عزت نفس رو یاد داده که چند تاشم بکار ببندی مثل من نتیجه می گیری

https://youtu.be/uxmiq4ZThdk

حاشیه هم نمیره و سریع میره سر راهکارها

توی گوگل هم سرچ کنی ( عزت نفس نوروزی آکادمی ) برات میاره

(می دونید که یوتیوب ف_ی_ل_ت_ر هستش، پس با وی_پی_ان فعال روی لینک کلیک کنید)

اینم کانال تلگرامشه

https://t.me/norouzi_academy

و حداقل هفته ای یکبار مرورش کن تا کم کم تغییر کنی 😊

2706