2737
2739
عنوان

غذای سگ

342 بازدید | 7 پست

دوستانی که سگ دارید چی میدید بهشون

یک سگ ولگرد هست شبا که تاریکه میام ماشینو پارک میکنم تو کوچه باهام میاد تا در خونه مراقبمه...

هرشبم میاد گاهی براش کتف و بال میبرم ولی کمشه.. استخون میخورن ؟

واسش غذای خشک سگ بگیر. بهتره

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی گرونه مثلا هر ۱۰ کیلوش ۳۰۰ تومانه...

اسمش غذای حمایتی هست ارزونه خوبه ، جگرهم میتونی بگیری کلا سگ همه چیزمیخوره نون برنج سبزیجات  همه چیز اسکلت مرغ عالیه

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
2731
خیلی گرونه مثلا هر ۱۰ کیلوش ۳۰۰ تومانه...

یه سری غذاها هست واسه حیوانات خیابونیه من واسه گربه ها میگرفتم کیلویی 15 تقریبا... بسته نیست. ایرانیه فله ای میفروشن. پت شاپ برین بگین درن بهتون میدن

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

بعضی دیگر عقیده دارند که برنج به علت هضم آسان باید به عنوان یک مکمل غذایی در رژیم غذایی سگ ها باشد.

اگر سگ شما دچار اسهال شده است برنج سفید می‌تواند به عنوان مکملی سودمند در برنامه غذایی او باشد ولی برنج به تنهایی مواد و نیازهای بدن سگ شما را تامین نمی‌کند.

متن کامل در پت شاپ باران پت

ممنونم‌

عزیزم هر غذایی تو خونه اضافه میاد کنار بذار براش ببر 

نون خشک   برنج خورش    اضافه مرغ  استخوان مرغ

من از قصابی   اسکلت مرغ میگیرم کیلویی دو هزار تومن

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
2738