2737
2734

سلام واقعا نمیدونم چرا بعضیا سطح درک و فهمشون اینقدر پایینه وقتی یکی تاپیک میزنه میان و راحت توهین میکنن. خوب ما ادمها هیچوقت نمیتونیم شرایط هم رو درک کنیم خدا واسه هیشکی شرایط سخت رو نیاره. ایشون هم مشکل دارن و اومدن با ما مطرح کنن . راهنمایی نمیکنید حداقل توهین نکنید دوستان.

من همکاری دارم بیست ساله باردار نمیشد یه اشنا داشتن که دختره پانزده سالش بود و در یک روستا زندگی میکرده همسرش تو زندان بود و طلاقش داده بود. دختره هم دیده نه شاغله خرج بچه رو نمیده داد به همکارم!!به نظرم بهترین کار رو انجام داده.

هیچوقت زود کسی رو قضاوت نکنیم!!!!!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

من تاپیکشو ندیدم ولی به نظرت این کار انسانیه؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب عزیزم بره کار کنه چرا بچه بفروشه 

درسته ولی شاید واقعا شرایطش جور نیست گلم برای نگهداری بچه.

اونهمه ادم جنین میفروشن یعنی همه گناهکارن؟؟

خدایا هزار مرتبه شکرت   

شاید میاد اینجا به این علت که میدونه خیلیا دنبال جنین و بچه هستن عزیزم. من تاییدشون نمیکنم ولی سرزنش هم نمیکنم چون واقعا نمیشناسمش و در شرایطش هم نیستم!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2738
شاید میاد اینجا به این علت که میدونه خیلیا دنبال جنین و بچه هستن عزیزم. من تاییدشون نمیکنم ولی سرزنش ...

خب من بهش گفتم چقدر میخوای جواب نداد رفت . چرا بیخودی طرفداری میکنی . معلوم نییت قصدش چیه اون خانم 

و خدایی که به شدت کافیست ... 
خب عزیزم بره کار کنه چرا بچه بفروشه 

در صمن مگه کار همینطور ریخته ست که ایشون بره کارکنه؟؟من که خودم شاغلم و همسرمو همینطور هشتمون گرو نهمونه و شرایط مالی خوبی نداریم

خدایا هزار مرتبه شکرت   
درسته ولی شاید واقعا شرایطش جور نیست گلم برای نگهداری بچه. اونهمه ادم جنین میفروشن یعنی همه گناهکار ...

من نگفتم گناهکاره اما ما مطمئن نیستیم که راست میگه یا دروغ شاید میخاد حس ترحم بعضی رو برانگیزه تا بهش پول بدن 

در صمن مگه کار همینطور ریخته ست که ایشون بره کارکنه؟؟من که خودم شاغلم و همسرمو همینطور هشتمون گرو نه ...

صفحه نیازمندی روزنامه ها پر از آگهی به یک کارگر خانوم در رستوران در کافی شاپ در .... نیازمندیمه 

خب من بهش گفتم چقدر میخوای جواب نداد رفت . چرا بیخودی طرفداری میکنی . معلوم نییت قصدش چیه اون خانم&n ...

من کارشو تایید نمیکنم و طرفداریشم نمیکنم ولی بعضیا اونقدر پست بد گذاشته بودن که واقعا ناراحت شدم

خدایا هزار مرتبه شکرت   

بهتر نیست خودشون صادقانه بگن علت کارشون چی هست تا اینکه پشت سر هم تاپیک بزنن میفروشم میفروشم. اینجوری مورد شبهه دیگران هم قرار نمیگرفتن که بخان قضاوت شن. ضمن اینکه ایشون مادر یک بچه است چطور دلش میاد آخرین راه رو بره؟ هیچ تلاشی برای تغییر وضعیت زندگیش نکنه و بیاد بچه رو بفروشه. آیا اینکار انسانیه؟ واقعا جز اینکه اعصاب همه رو بریزه به هم چی براش داره؟ بعدم اینجا جای خرید و فروش بچه است مگه؟ چشم بسته هم تا نرفت و ندید نمیشه خانم به کسی اعتماد کرد. اعتماد و ساده بازی افرادی مثل شما باعث بوجود اومدن افراد شیاد و کلاهبردار میشن. امیدوارم خدا هیچ مادری رو در این شرایط قرار نده که به فروش بچه خودش حتی بخاد فکر کنه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2706