2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من استفاده کردم عالیه اول روغن کرچکو ب کف سرم ساقه موهام زدم بعد روغن نارگیل رو ساقه هام زدم موهم هم بلند شد هم تقویت شد بعد کف سرم خیلی پوسته پوسته میشد میخارید اونم خوب شد من موهام فره خوشگلش میکرد

2738
من استفاده کردم عالیه اول روغن کرچکو ب کف سرم ساقه موهام زدم بعد روغن نارگیل رو ساقه هام زدم موهم هم ...

منم موهام خیلی پوسته میشه هر روز حموم میرم ولی پوسته میشه . میشه بگی روغن کرچک رو از کجا خریدی و اینکه چند ساعت رو مو بمونه؟

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
ب عطاریه گفتم اصلشو بده دیگه اره یکککککم بو داره

آها...مرسی عزیزم...هم نارگیل میرنی هم کرچک؟؟

میخوام موهام پرپشت بشه و رشدشون خوب بشه

خیلی ناراحتم

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
آها...مرسی عزیزم...هم نارگیل میرنی هم کرچک؟؟ میخوام موهام پرپشت بشه و رشدشون خوب بشه خیلی ناراح ...

اره جفتشو باهم قاطی میکنم میزنن ب جاهای کم پشت

قشنگ جاهای کم پشتم مو دراورده ، عالی شده

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
منم موهام خیلی پوسته میشه هر روز حموم میرم ولی پوسته میشه . میشه بگی روغن کرچک رو از کجا خریدی و این ...

از روغن گیری نزدیک خونمون گرفتم روغن اصل میده. بعد من چون موهام فره میزارم حموم ب حموم ب موهام بمونه چون اگه موهام چرب نباشه موهام خراب میشه البته من هر روز مثل شما حمومم .اگر موهات صافه نزن بدتر میریزه 

بعد اگر دوست نداری زیاد رو سرت بمونه بزار ی شب تا صبح بمونه بیدار شدی برو حموم

2706