2737
2734
عنوان

كاش اينكارو نميكردم

437 بازدید | 20 پست

ي گروه مطالعه داريم مختلطه

براي ي دورهمي تولد رفتيم كافه منم طبق معمول سنگين رنگين بودم 

نوبت عكس گرفتن رسيد 

نشد بگم من نميخام

واقعا بعضا سخته واسم

چون همه بد ب ادم نگا ميكنن

خلاصع

عكس گرفتيم

ي ور اقايون

ي ورم ما خانوما

منتها يكي از اقايون از اشناهايي هست ك خونوادم حساسه روشون

البته من زياد در جريان نبودم

و اينم بگم پسره ادم خوبي ب نظر ميرسه

فك نكنم عكسارو جايي بذاره يا بده ب اين و اون

واميدوارم اينجوري نشه

چون خونوادم واقعا ناراحت ميشن و ...

برام دعا كنيد

انشالله چیزی نمیشه

اگه هم جایی گزاشت نگران نباش تنهاکه نبودی باهاش تو جمع بودین عزیزم

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خییییلی راحت میگم من عکس نمیندازنم.خیییلی هم پیش اومده چون دوس ندارم بعدا پشیمون بشم

برای او مینویسم که همیشه و همه جا با او باشم،تا او شاد باشد همان کسی که تنها عشق زندگی من است تا زمانی که قلبم از کار بایستد💋⁦❤️⁩💞
انشالله چیزی نمیشه اگه هم جایی گزاشت نگران نباش تنهاکه نبودی باهاش تو جمع بودین عزیزم

اخه مشكل همينه

ميدونم خونوادم ميگن چرا عكس گرفتي تو يه جمع مختلط و ...

فلاني بود و...

وگرنهميدونم در كل كار بدي نكردم

ولي واقعا حالم بده

2738
من خییییلی راحت میگم من عکس نمیندازنم.خیییلی هم پیش اومده چون دوس ندارم بعدا پشیمون بشم

والا خوب ميكني

منم ااينكارو ميكنم اما واقعا بعضا خيلي ضايعس

هر چند الان ميگم كاش منم گفته بودم

مگه چ اشکالی داره اگه عکس ها رو کسی ببینه،خب دور همی دوستانه بوده دیگه.البته من مجرد بودم جرات نداشتم دوست اجتماعی داشته باشم.یعنی این چیزا رو تجربه نکردم ولی خب نظرم الان عادیه

واسه منم پیش اومده که مجبورباشم عکس بگیرم مختلط که فکرمیکردم خیلی بد میشه ولی هیچی نشد. حتی اون عکسو خونواده هم دیدن و تذکر دادن وتمام. البته منم تمایلی به اینطورعکساندارم

والا خوب ميكني منم ااينكارو ميكنم اما واقعا بعضا خيلي ضايعس هر چند الان ميگم كاش منم گفته بودم

اره میدونم اینجور مواقع برا اینکه دو دل نشم سریع نه رو میگم تا بیشتر بهش فک نکنم که نظرم عوض شه و عکس بگیرم

برای او مینویسم که همیشه و همه جا با او باشم،تا او شاد باشد همان کسی که تنها عشق زندگی من است تا زمانی که قلبم از کار بایستد💋⁦❤️⁩💞
واسه منم پیش اومده که مجبورباشم عکس بگیرم مختلط که فکرمیکردم خیلی بد میشه ولی هیچی نشد. حتی اون عکسو ...

اونقد بدم مياد از عكس گرفتن

خيلي جاهام ميگم من نميخام

ولي واقعا اونروز لال لال شدم

2706