2726

تورو خدا اگه تجربه مشابهی دارید بگید بدونم تنها نیستم آروم میشم دلم میخاد دیوارو گاز بگیرم میخام خودزنی کنم دیگه غلط کنم بخدا اگه ببینم کسی داره میفته تو چاه یه لگدم میزنم زودتر بیفته فقط نگیر چیشده نمیدونم بگم طرف زیاد تو فضای مجازی وول میخوره ای خدآااااااااااااااا دلم میخاست جیغ بزنم بخاطر بچه ها نزدم فقط اشک ریختم انشالا خدا به سرش بیاره بفهمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اعتقادم اینه تا شخصی مستقیما نظرم رو درباره خودش یا موضوعی نخواسته هیچ انتقاد و پیشنهادی نکنم برای همین تا حالا تو چنین شرایطی قرار نگرفتم اگه هم کسی درباره خودم نظر بده یا انتقادی چه سازنده چه غیر سازنده بکنه ناراحت میشم و برخورد میکنم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

یه وقتی خالم میگفت اگه دیدی یکی داره میفته تو چاه یه هلش بده با سر بیفته توچاه من با خودم میگفتم ای کیه دیگه حالا به حرفش رسیدم بدبخت حتما همچین تجربه تی داشته