2737
2734

سلام دوستان من دو دختر ۳ سال و نیمه و یک ماهه دارم که همه ی زندگی من و همسرم هستن و خدا رو شکر خیییلی ازشون راضی هستیم ...دلم برای روزهای دو نفره ای که با همسرم داشتیم خیییلی تنگ شده روزهای بدون دغدغه و نگرانی الان دارم با بغض تایپ میکنم خوشحال میشم راهنماییم کنید که چه کنم تا روزهای دو نفرمون بیشتر و بیشتر تکرار بشه🌸

🌸تدریس خصوصی و آنلاین زبان آلمانی با بهترین قیمت و کارایی🌸

وای همدردیم انقد هوای دونفره هامونو کردم 😣ناشکری نمیکنم خدایاااا شکرت ولی از وقتی پسرم اومده خیلی جدایی افتاده بینمون

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تازه زایمان کردی خسته ای یکمم افسرده ای.کمک بگیر از مادری کسی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

سعي كن روزهاي ٤ نفره زيبا بسازي و هرلحظه خدا رو شكر كني

روزهاي دونفره توو همون خاطرات ثبت شدن و زيباييشون رو دارن

حالا روزهاي ٤ نفره تو زيبا كن اي مادر قوي و صبور 

خدارو شكر صدهزار بار
2738

منم  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

یه روز بچه ها رو بزار پیش یکی دونفره باشین .

دختر بزرگت رو بفرست مهد کوچیکه هم که نوزاده همش خوابه اون موقع هم میتونین دونفره باشین

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
من بعد عروسیم سریع باردار شدم خیلی روزای دونفره نداشتیم و همیشه حسرتشو میخورم همییییشه.کاش بشه جبران ...

آره منم بعد عروسیم زود باردار شدم

🌸تدریس خصوصی و آنلاین زبان آلمانی با بهترین قیمت و کارایی🌸
من بعد عروسیم سریع باردار شدم خیلی روزای دونفره نداشتیم و همیشه حسرتشو میخورم همییییشه.کاش بشه جبران ...

منم زود باردار شدم بعد ۵ سالگی دیگه وقتمون شد واسه خودمون عشق وحال الان پسر۷ اصلا حس نیاز به بچه دوم نمیکنم ولی پسرم تنهاست

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2706