2726
عنوان

بازم خیانت

751 بازدید | 68 پست

سلام خانوما بخدا حالم خیلی بده از شدت عصبانیت قلبم همش تیرمیکشه خسته شدم دیگه نیم ساعت پیش باشوهرم دعوامون شدنمیزارع من تل داشته باشم گفتم دخترعمم میخاد عکس لباس برام بفرسه گفت باشماره من نصب کن تو گوشی خودت نصب کردم رفتم تو مخاطباش یهو دیدم اسم وفامیل یکی از دخترای فامیل من سیو شده مجرده میدونمم ک دختر خوبی نیست گفتم شماره ی این دختره تو گوشیت چیکارمیکنه گفت شاید خودت سیو کردی گفتم من شمارشو ندارم چ برسه تو گوشی تو سیوش کنم جواب نداد رفت بیرون هرچی زنگ زدم اس دادم ک چرا قانع نمیکنی چرااینهمه حرصم میدی جواب نداد اومد خونه میگه تو دیوونه شدی حالم از شکاک بودنت بهم میخوره گفتم خب باشه تو قانع کن شمارشو کی داده بهت میگه دوست دخترمه لابد.. میگم خب چرا نمیگی کیه چرا اینهمه میری رو اعصابم باخونسردی میگه برو آب سرد بخور دیگه خسته شدم از دستش این سومین باره اینجوری میشه الانم راحت رفت گرفت خوابید گفتم میرم خودم ازش میپرسم چیکارکنم نگید شاید همینجوری سیو کرده دختره از فامیلای منه چرا باید تو گوشی این باشه 

محبوب همه باش معشوق یکی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید تو سیمکارتتو یبار زدی تو‌گوشیش مخاطبینت رفت واسه شوهرت

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

اگه شمارش تو گوشی خودت هست و تل گرام همسرت رو گوشیت نصب کردی عادیه ک شماره ی اون خانم تو مخاطبین همسرت اضافه بشه 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …

ببین اگه یک درصد شوهرت اینکاره بود هیچوقت نمیگفت تل منو نصب کن....حتما یه اشتباهی شده...

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

استارتر یه بررسی بکن ببین بقیه مخاطباتم هستن تو مخاطباش؟ آخه برا منم همچین موردی پیش اومد بدون اینکه تلگرام شوهرمو هک کرده باشم ۵  ۶ نفر از مخاطبام توی مخاطبای تلگرامش بود علتشم نمیدونم 

اعتقادی همچون گیوتین...همانقدر سنگین همانقدر سبک ...فرانتس کافکا
2706