1464
1411
عنوان

حاضر جوابا بیا یه دیقه

334 بازدید | 32 پست

خانما من آلان خیلی وقته با شوهرم قهرم.  الان استوری گزاشته تو وات . میخوام یه جواب دندون شکن براش بزارم صبر کنید عکس رو بزارم بعد بگین من چی بزارم 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

بجای جواب دندون شکن با پشت دست بزن دندوناشو بشکن

چ معنی داره زن و شوهر مدت طولانی با هم تو قهری بمونن

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

اصلا چیز بدی نیست که جواب بدی

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1334

چراتووات میزاریدهمه بایدبدونن شماباهم مشکل دارید😒😒

غصه نخوریه چیزاییم توداری ک مانداریم مثل..."عقده"😏😏.خداجونم مرسی به خاطرهمه چیز😍😍😘.منوعشقم👫💑❤💘اومدی توزندگیم زندگیم زیباترشد.خدایابه آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😘😘😘😘😘😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏
1476

چیزی نگفته 

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
1508