1822
1823
عنوان

حاضر جوابا بیا یه دیقه

357 بازدید | 32 پست

خانما من آلان خیلی وقته با شوهرم قهرم.  الان استوری گزاشته تو وات . میخوام یه جواب دندون شکن براش بزارم صبر کنید عکس رو بزارم بعد بگین من چی بزارم 

💞مرسی که برای نجات زندگیم صلوات میفرستی🙏🏻فرستادی بگو منم برات بفرستم دوست خوبم🤲🏻

در شرایط بد اقتصادی ما بهتون میگیم چطور فرش بخرید؟

1825

بجای جواب دندون شکن با پشت دست بزن دندوناشو بشکن

چ معنی داره زن و شوهر مدت طولانی با هم تو قهری بمونن

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

اصلا چیز بدی نیست که جواب بدی

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1846

چراتووات میزاریدهمه بایدبدونن شماباهم مشکل دارید😒😒

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
1826

چیزی نگفته 

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
چراتووات میزاریدهمه بایدبدونن شماباهم مشکل دارید😒😒

مطمئنم می ره فقط من ببینم چون خودمم این کارو میکنم

💞مرسی که برای نجات زندگیم صلوات میفرستی🙏🏻فرستادی بگو منم برات بفرستم دوست خوبم🤲🏻
1839