1507
1482

قرار بود ما یه کار اقتصادی انجام بدیم ولی خیلی سخت و طولانی...من امشب بین خانواده ی شوهرم تو جمع گفتم ما نمیتونیم ما خیلی بی پولیم و ۱۵ سال باید صبر کنیم تا به نتیجه برسیم و...بعد اوناام گفتن خدا بزرگه و از این حرفا...بعد شوهرم الان میگه تو منو تحقیر کردی مگه من بچه ام نتونم و...ولی من اصلا فکر نکردم حرف بد و تحقیر کننده ای زدم چون واقعیتو گفتم...اون حساسه یا من اشتباه کردم یا هردو مورد...؟

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ناراخت نشینا ولی یکم بد گفتین بی عرضه جلوه شون دادین

مبینام . یه صلوات برام میفرستین؟ لطفا دعام کنید بتونم برم تهران کارمو انجام بدم . دعاتون همیشه بدرقه راهم بوده و هست . اگر ذکری نمازی و ... یاد دارید برای حاجت روایی بهم بگید . ایشالا شما هم به حاجت تون میرسید .   

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484

اشتباه کردی

همیشه شوهرت رو بالا ببر همه جا

حتی شده یه کم الکی بگی

هر راستی رو که نمیگن

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"

هیچ وقت قرار نیس هر حقیقتی رو بگی یه انشالله بگو تو چ میدونی خداوند وقتی فکر و هدفی رو سرراهت میزاره پ حتما توانایی شمارو دیده

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485

حق با همسرته عزیزم...حتی اگه واقعا اینطوره باشه دلیلی نداره جلو بقیه بگی چون مردا تو این مورد که یکم حساسن...بهتره ازش معذرت بخوای و از دلش دربیاری

آن بهشتی که همه در طلبش معطکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤

شاید حرفت درست بوده ولی جایی که کفتی نه

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه باس سالم و صالح باشه،فقط😊خوش اومدی دتری نازم😍دتری:deteri,به مازندرانی یعنی دخترکم😊

ب جای اینکه انرژی بدی بدتر کوچیکش کردی .البته اگه‌کار غیرممکنه از دیدت تو عالم خودتون میگفتی ریسکش زیاده وی کا  دیگه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
1476