2737
2734
عنوان

زود اعتراف کنین

120 بازدید | 10 پست

گفتم یه تاپیک بزنم به گناهان کبیره و ایضا صغیره و حتی متوسطه خود اعتراف بفرماییم .اول خودم:

یه زن عمو داشتم که خیلی منو اذیت می کرد .اون موقع با هم توی یه خونه زندگی می کردیم .مدت ها در فکر این بودم که چجوری زن عموی عزیزم رو کیفر کنم .

تا این که باری تعالی قربونش برم فرصتی عنایت کرد  .یه روز که زن عموم شله زرد نذری داشت و همه جا هم به همه قول داده بود بنده زهر زن عمو کش خود رو ریختم .

یه لحظه که زن عموم رفت بیرون دو بسته نمک ورداشتم تا جاداشت ریختم تو شله زرد  زن عموم که اومد سپر انداخته در رفتم .

اما بنده خدا متوجه نشد تا پخش کردن نذریا که هرچی ابرو جمع کرده بود یه دقیقه ای من ب باد دادم(نریزید سرم خودم نادمم  کلا هم شیش سالم بود. ).

خلاصه تا چند سال شله زرد زن عمو نقل محافل محل تا سه کوچه بالا و شیش کوچه پایین بود.

جونم براتون بگه بعد خراب کاری توی شله زرد همین جوری راه افتادم سمت اشپزخونه.

این دومی خدایی از قبل طراحی نشده بود نقشه اش .دیدم زن عموم رو اجاق واسه غذا قورمه سبزی بار گذاشته .یهو دوباره خباثتای زن عمو اومد جلو چشمم .خون جلو چشامو گرفته بود    

این دفعه شکر رو برداشتم و به باد افره ستم های زن عمو قرمه سبزیش رو هم مورد عنایات خاصه قرار دادم(خواهرش که اون روز اونجا بود تا سالها بهش می گفت زهرا جون دیگه از اون شیرینی سبز لجنی ها درست نمی کنی؟   ).

شمام بگین .

چقدر کارت زشت بود  خیلیییییی زشت و بی نمک

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

کلیساست؟🤔

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم گفتن گناه خودش یه نوع گناه ولی واسه من مهم نیست گفتم شاید نمیدونید

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته

اغراق#  

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738