2733
2734

سلام دوستان دوسته من خواب کمو بیش میبینه اما وقتی خواب دید ی اتفاق بد میافته پدر دوستم سرطان بدخیم داره و دکترا جوابش کردن متاسفانه و دوستم تک فرزنده و با مادرپدرش زندگی میکنن

بنده ی خدا دوستم خواب دیده ک بیرون بوده و تو جای تاریکی بوده تنها شب بوده بهش خبر میدن ک پدرت فوت کرده بعد دوستم میگه ک شوک برم داشت و تو خواب احساس میکرده ک( دوسه روز قبلش با پدرش دعواشون شده) و خیلی گریه کردم و ناراحت بودم ازین ک کاش ده دقیقه دیر تر میمرد من میدیدمشو باهاش حرف میزدم بعد دوستم میگه ک اومدم دفنش کرده بودن خانواده پدرش ب دوستم میخندیدنو مسخرش میکردن،بعد از این ک این خوابو میبینه پامیشه آب میخوره باز میخوابه و باز خواب میبینه ک خونشونن سه تایی بودنو بعد دوستم قبل ازین ک از خونه بیاد بیرون مادرشو میبره ی جای امن خونه میزاره ک زیر پای مادرش معلق بوده بعد وقتی از بیرون میاد میبینه خونشون خراب شده اومده پایین پدرش زیر اوار مونده و تا سه روز پیداش نکردن مردشو و مادرش همونجور ک گفتم ی جا از خونه واستاده و روش خاکی بوده و زیر پاش معلق اما بهش هیچی نشده تعبیر این خوابا چیه دوستا شماها چ فکری میکنید کسیو میشناسید تعبیر خواب بلد باشه؟

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗

وای خدا نکنه پدرش فوت بشه .خیلی ناراحت شدم  

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 

ووووای خدا چ شرایط بدی داره فک میکنم بخاطر درگیری های ذهنشه الهههههی به دلش ارامش بده خدا خدای مهربون قربون کرمت معجزتو نشون ای دختر بده سایه پدرشو از سرش کم نکن الههههههههی امین یا رب العالمین اللهم صل علی محمد و ال محمد 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ووووای خدا چ شرایط بدی داره فک میکنم بخاطر درگیری های ذهنشه الهههههی به دلش ارامش بده خدا خدای مهربو ...

ممنونم قربون قلبه مهربونت برم عزیزه دلم خدا همه ی مریضارو شفا بده

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗