2737
2734
عنوان

نظر بدید خوشگلا

171 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها. 

میخواستم نظرتون رو راجع به ضعف و قوت های نی نی سایت بپرسم تا به گوش مسئولین سایت برسونیم بلکه بهتر شه.

مثلا من خودم از این قابلیت نی نی  سایت خوشم میاد که هر لحظه که نظرت رو پست میکنی همون لحظه توی تاپیک نمایش داده  میشه و برعکس بقیه سایت ها نیاز به تایید نداره. 

چون خیلی از سایت ها وقتی نظر می دید اول باید اپراتور سایت تایید کنه بعدش نظر شما نمایش داده می شه که کلی طول می کشه.

نقطه ضعف سایت هم به نظرم اینه که خودت نمی تونی تاپیک هات رو حذف کنی .

شما هم نظر بدید لطفا تا نی نی سایتمون بهتر شه و بگید نقطه ضعف سایت چیه و نقطه قوتش چیه تا از بودن در سایت و امکاناتش لذت بیشتری ببریم.

کی به شما قول داده ترتیب اثر داده میشه ؟؟! 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی به شما قول داده ترتیب اثر داده میشه ؟؟! 

کسی قولی نداده به من عزیزم .فقط ما اگه نظرات و خواسته هامون رو بگیم و با قاطعیت پیگیرشون باشیم قطعا اتفاق می افتن.شک ندارم.

2731

خوبه 

مثل چالش میمونه از یه جا حرف بزنن همه شاید بشه از پر بازدیدا😁👍

مشکلش این ک انلایک  نداره فقط گزارش داره به نظر من بعضی تاپیکا خوبن بعضیا ک به هر دلیلی خوششون نمیاد از تاپیک میان گزارش میزنن 

😐

I'd walk straight through the bullet😏
خوبه  مثل چالش میمونه از یه جا حرف بزنن همه شاید بشه از پر بازدیدا😁👍 مشکلش این ک انلایک &nb ...

یه زمانی انلایک داشت

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
خوبه  مثل چالش میمونه از یه جا حرف بزنن همه شاید بشه از پر بازدیدا😁👍 مشکلش این ک انلایک &nb ...

اره به خدا عزیزم .کاملا باهات موافقم .کاش بچه ها همت کنن پر بازدیدش کنن.به خدا خیلی مفید تر از بسیاری از پست هاست.بالاخره ما کلی زاز وقتمون رو اینجا می گذرونیم .آیا ارزش این رو نداره تلاش کنیم که بهترش کنیم این جا رو که یه جورایی مثل خونه مون شده؟

2738
جدی؟؟؟😲😲😲چرا برداشتن 

نمیدونم والا

اره به خدا عزیزم .کاملا باهات موافقم .کاش بچه ها همت کنن پر بازدیدش کنن.به خدا خیلی مفید تر از بسیار ...

خب چند نفر و تگ کن هرکس آمد بگو تگ کنن 

من کسی و نمی شناسم تو سایت و گرنه تگ میکردم

I'd walk straight through the bullet😏
وقیح تنها مشکل منه چرا عکسا رو میدزده  چرا با هربار لغو کاربری شدن باز با همون اسم برمیگرده🗡🗡 ...

اها راست میگیا .اینم هست واقعا .اگه از من بپرسی چون بازدید خور و کلیک سایت میره بالا واین خودش کلی سوده برای سایت.

2706