2737
2734

ممنون میشم اگر ج منو بدین پسرم یک سال و سه ماهشه هرچی براش کته درست میکنم نمیخوره با قاشق میزارم داخل دهنش یا عق میزنه یا تف میکنه چیکارکنم؟؟بچه های شماهم اینجوری بودن؟؟؟؟؟

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه شل درست کردین ؟شاید ب دهنش میچسبه خوشش نمیاد

ن شل نبود به من گفتن باید از کته معمولی نرم تر بشه بعد له کنی تا بتونه بخوره شما چجوری درست میکنی گلم

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

شاید برنج دوس نداره غذاهای دیگه نمیخوره

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2738

پسره من کته نمیخوره منم بهش نمیدم حالش بهم میخوره ....انگاری تو گروش میچسبه حالت عوق زدن ....در عوض مرغ خیلی دوست داره عاشق انواع اش هست و ساعت هفت شب دوتا زرده تخم مرغ محلی بهش میدم که راحت بخوابه ...برنج و عدس هم خیلی دوس داره

نباید عق بزنه ببین چی دوس داره نون تیلیت کن تو اب مرغ و گوشت یا کته رو با اب مرغ خیس کن شاید خورد ...

اره یکی به من گفت همون سوپ معمولی که براش درست میکنی روی کتش بریز شاید خورد منم این کارو کردم یزره کوچولو خیلی کم خورد

کته بااب گوشت بپز برنج بااب بی مزست بچه ها اوق میزنن 

ببخشید میتونی بگی چجوری درست میکنی ممنونت میشم

غذای ک‌میخوره رو بده بهش همون سوپ شیربرنج آبگوشت پوره سیب زمینی تخم مرغ عصاره گوشت (گوشت رو تو شیشه بپز)

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
2706