2726

بچه ها من تازه فردا میشم ۳۶ هفته، یه هفته ای هست واژنم تیر میکشه شاید روزی یکی دوبار کمرمم درد میکرد، از غروب کمر دردم وحشتناااااک شده ریخته تو پاهام، از گردن تا لگن درد دارم، واژنمم تیر میکشه میزنه زیر شکمم، دیروز دکتر بودم نرمال بود همه چی، کسی درد زایمانش اینجور شروع شده؟؟ 

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره من. تو 35 هغته با کمر درد رفتم بیمارستان 4 سانت باز بودم 3 ساعته زایمان مردم. 35 هفته نینیم دنیا اومد. برو سریع بیمارستان

وزن شروع 74.300           وزن فعلیم 67 😍       وزن هدف 64      قد 170 

منم سر پسر اولیم همش کمر و شکمم میگرف ول میکرد 

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
اره من. تو 35 هغته با کمر درد رفتم بیمارستان 4 سانت باز بودم 3 ساعته زایمان مردم. 35 هفته نینیم دنیا ...

چطور بود دردت

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

منم تمام این دردا رو دارم امروز دکتر گفت طبیعیه 

ولی بهم گفت احتمالا تو این هفته کیسه ابت پاره میشه گفت این قیافه تا بیست آبان نمیکشه

مهربونم میشه برای حل مشکلم ، یه صلوات بفرستی؟؟
چرا هس

نمیدونم‌ ولی بهتره بره بیمارستان بگه

عضو گروه بنفش💜 شروع از تاریخ :۱۴۰۲/۱/۱۳ قد:۱۶۳  وزن شروع:۸۴.۷۰۰🤦‍♀️ وزن هدف اصلی:۶۳🙋‍♀️وزن هدف فعلی:۸۰🔓۷۶🔓۷۲🔓۶۸🔓۶۳🔒💃
منم سر پسر اولیم همش کمر و شکمم میگرف ول میکرد 

همه میگن برا پسر با کمر درده برا من دختره

2706