2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر و عسل بخور

شیرمحلی بهتره

روغن یا کره ی محلی و ارده شیره و کنجد و بادام بخور تا شیرت مقوی بشه

کاهو و ماش و عدسی و تخم شوید و شویدپلو...شیرافزا هستن مایعات زیاد بخور

کپسول شیرافزا یا پودر گالاکتومید بخر بخور

اگه شیرخشک بدی ممکنه سینتو ول کنه

اگرم خواسی بدی تو خواب بهش بده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2720

ن یه وقت شیرخشک به دهنش مزه میکنه بعد دیگه شیرتو نمیخوره. سوپ و شیر و خرما و دلستر و آبگوشت و غذاهای آبکی بخور. چایی بخور. شیر خیلی بخور. برنج و حبوبات نخور تا شیرت بیاد. تا حد ممکن رب هم نخور. چیزای سردی مثل ماست ؛ خیار و اینا نخور. تو چاییت دارچین و زنجبیل بریز حتما

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
شیر زیادبخور...مایعات زیاد بخور...انواع میوه...سوپ بخور.....دستاتم مرتب بشور...ماسک بزن....انشاالله ...

شیر نمیتونم بخورم سینم عفونت داره بخورم بدتر میشم همه اینارو رعایت میکنم شیر خشک میشه بدمش ؟

نه چه اشکالی خیلیم خوبه

عادت بدی شبا یه وعده شیر خشک بخوره هم بهتر سیر میشه هم بهتر می خوابه هم اینکه یه موقع پیش کسی بذاریش گرسنه نمی مونه

پسر من متاسفانه لب به شیر خشک نزد 

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2714
ن یه وقت شیرخشک به دهنش مزه میکنه بعد دیگه شیرتو نمیخوره. سوپ و شیر و خرما و دلستر و آبگوشت و غذاهای ...

ماش و عدس شیر رو زیاد میکنن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
شیر نمیتونم بخورم سینم عفونت داره بخورم بدتر میشم همه اینارو رعایت میکنم شیر خشک میشه بدمش ؟

ایرادی نداره بده گلم..ولی اگه میخوای شیرت زیادبشه ازشیرافزاهم میتونی استفاده کنی‌..

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد
ماش و عدس شیر رو زیاد میکنن

بهتره نخوره تا شیرش بیاد و بدون نفخ باشه یه بار شیر کن تمومه بعد بخوره

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢