2737
2734

من الان دوستم اومده خونمون تا اروم بشه وبره ومشکلش رو براتون مینویسم بخونید ببینین مقصر کیه میگه سریه مسیله باشوهرخواهرش قهر بوده که قرلرعقد وعروسی میشه خواهرش بهش میگه این گفته من قهرم نمیام وشوهر خواهرش میاد خونشون معذرت خواهی واشتی میکنه میگه مراسم خونه هست وبرای ساعت پنج نوبت ارایشگاه داشته بعدهمون موقع پدرشوهرش که باشوهرش قهربوده زنگ میزنه صحبت میکنه بااین خانم بیست دقیقه ای طول میکشه میگه تلفن که تموم شد خلاصش روبه شوهرم گفتم وهمون حین اماده رفتن میشدم که شوهرم گفت بشین درست بگو میگه گفتم خلاصش همینه که گفتم میرم ادایشگاه ومیام برات تعریف میکنم میگه بابام فوت شده شوهرم گفت ر ی دم تو قبر بابات نمبخوام بری ارایشگاه میگه گفتم نمیشه نرم ارایشگاه ابروم پره زشته میگه گفت درست بگو ببینم چی شده میگه نشستم واسش تعریف کنم گفت نمیخواد گ ه بخوری پاشو گمشو میگه دیگه اعصابم خورد شد گفتم ارایشگاهم نمیرم عروسی هم نمیام میخوای بابچت پاشوبرو رفتم اتاق میگه نیم ساعتی تواتاق بودم دوباره برگشتم دوتاچایی بردم گفتم بلندشو چای بخور بلندش کردم صحبتای باباشم هم گفتم وگفتم برم ارایشگاه میگه گوشیش برام پرت کرد وگفت میخواسی بری ارایشگاه چرا همون موقع نرفتی توکه گفتی دیگه نمیرم میگه گفتم خوب نمیشه نرم زشته 

گفته توغلط کردی وپاشده بزنتم که دوباره نزدم وگوشیش رو برداشت وگفت کل طایفت به این گوشیم نمارزه که گوشیم خراب شده باشه میکشمت میگه دیگه حسابی کلافه وعصبی شدم گفت کل طایفه تو مگه کیه که بهشون مینازی خواهرای ج ندت یا داداشای معتادت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
2706