1464
1482

اصلا هم اینطوری نیست 

فقط تختمو پتومو بغل خرسممم  

یکی بیاااد که نره                                                                              کاربر جدید نیستمااا به خاطر شیطونیای زیاد ترکیدممم    

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

ای بابا توخسته نشدی اینقد تاپیک الکی میزنی اه برو پی کارت دیگه لنتی باشه بابامامیدونم توعاشقی حالادیگه برو مرسی اه.

خدایا نگذر از تمام کسانیکه به هر طریقی دلم را شکستند💔اشکم را مهمان گونه هایم کردند برای همه انها اهی میکشم که اسمان هفتمت هم بلرزد چه برسد بنیان زندگیشان...
ای بابا توخسته نشدی اینقد تاپیک الکی میزنی اه برو پی کارت دیگه لنتی باشه بابامامیدونم توعاشقی حالادی ...

عاشق کیه؟🤣🤣🤣

دیگه تا کسی سراغمو نگیره سراغشو نمیگیرم تو بگو غرور,من میگم شعور....
ای بابا توخسته نشدی اینقد تاپیک الکی میزنی اه برو پی کارت دیگه لنتی باشه بابامامیدونم توعاشقی حالادی ...

عشق و عاشقی اصلا خسته کننده نیست 

خیلی هم حس خوبیه💖💖🌹🌹😍😍

💜بهترین جای دنیا آغوش کسی که دوسش داری💜
عشق و عاشقی اصلا خسته کننده نیست  خیلی هم حس خوبیه💖💖🌹🌹😍😍

برای چندمین بارشم مهمه لنتی 🤣

خدایا نگذر از تمام کسانیکه به هر طریقی دلم را شکستند💔اشکم را مهمان گونه هایم کردند برای همه انها اهی میکشم که اسمان هفتمت هم بلرزد چه برسد بنیان زندگیشان...
1334
برای همیشه مهمه .😁😁😃😃

نه دیگه میگم برای چندمین باره عاشق میشی اقابهنام🤣

عشق واقعی  همیشه داغ و تازه اس  تکراری نمیشه💖💖😍😍🌹🌹

باشه مهم نیست جواب نده مبارکت باشه رفت پی کارش😎

1396
برای اولین باره . دفعه اوله🌹🌹

ععی خدا باشه باورکردم به پای هم پیربشین🤣

1508