2726
عنوان

برداشتن وسایل در مدرسه

213 بازدید | 8 پست

بچه ام چهارشنبه که اومد گفت یکی از بچه ها وسایل کمک اموزشی که همراه خودشون میبرن رو با خودش برده هرچی گفتم مال منه گذاشته کیفش چون تکه های کوچیک داشت نمیشد برچسب اسم بزنم.بعدم گفت بچه شیطون کلاسه .خلاصه گفتم بیا تو عکسای مدرسه که توی تلگرام کلاس گذاشتن بگو کدوم ؟خلاصه طرف شناسایی شد .بعد حالا عمه اش دوستمه . چجوری وسایل بچه رو پس بگیرم ؟شنبه برم مدرسه ؟.این بچه هم طبق تعاریف عمه اش فوق العاده بی ادبه و مادرشم شاغله تا اخر شب اصلا خونه نیست .حالا پیشنهاد بدین شنبه چه کنم ؟البته تصمیم ندارم به عمه اش بگم چون ربطی به اون نداره .

بزار دخترت خودش یادبگیره از حقش دفاع کنه حتی اگه ی تیکه پس گرفت اصلا خودتو قاطی نکن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو مدرسه ب معلمش بگو خو 

یا هم اول به خودش بگو بعد اگه قبول نکرد برو به معلمشون بگو. 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
بزار دخترت خودش یادبگیره از حقش دفاع کنه حتی اگه ی تیکه پس گرفت اصلا خودتو قاطی نکن

میگم از کجا فهمیدی بچش دختره؟ 

من دقت کردم انگار نگفته بود دخترم 

منم تو تصوراتم بچه استارترو پسر تصور کردم 😀

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
میگم از کجا فهمیدی بچش دختره؟  من دقت کردم انگار نگفته بود دخترم  منم تو تصوراتم بچه است ...

جدی نگفته بود؟ی دختر اروم با چشمای درشت فرضش کردم 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.