1464
1482

😎 اول از خودم شروع می کنم: 🗣️✍️👥👥👥

💖 جمله بی قراریت از طلب قرار توست... طالب بی قرار شو تا که قرار آیدت 💖

رییس؟

به این برکت قسم 🍳 لایک ندیده نیستم  گفتم لایک هاتون خریدار نداره  من بخرم  خوشحال بشین  از خودتون در اومدین  از دیگران هم در اومدین   صاف بشینین  دخترای بد                                            .هنوز در من دختری ساز امید  مینوازد....             بعدم  وقتی نظر منو دوست ندارید چه اصراریه هی میای پیگیری میکنی منو؟ مخصوصن یه نفر اه       

معلم 😄😄

علاقمند به طب سنتی. یه پسوریازیسی ام. یا بقول بعضیا سوریازیس. من بیمار نیستم. پسوریازیس هم بیماری نیست. فقط مساله ‌س که راه حل داره به تازگی با دنیای جذب آشنا شدم و باهاش به هر چی میخام خواهم رسید دنیای خانوم ها ناشناخته س و نی نی سایت یه راهیه برا شناخت شون همون خواستگار معروفم 😅

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

خودت معلمی

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
1485
1474

استاددانشگاه؟

معلم؟

مغرورجذاب خودمونمیگممم😒😒😒آهنگ موردعلاقه مه داشتم عضومی شدم گوش می کردم اونوگذاشتم...انقدرتوضیح دادم خسته شدم😕😕😕پس بگو  قراربودکه توبیایی ومن نمی دانستم...👉     ای دردت به جان بی قرارپرگریه ام...😭این همه سال ماهِ ساکتِ من کجا بودی؟؟🙁حالاکه آمدی،حرف مابسیار...وقت مااندک😥آسمان هم که بارانیست😧               بگویارب چه بدگفتم؟    چه بد کردم؟    که نزدت خویشتن را دیو ودَد کردم!!!   مرایارب نمی خواهی گناه ازتو😞   اگرنفرین به این دنیای بدکردم😢             به حرفم گوش کن یارب...به دردم گوش کن یارب..اگربیهوده میگویم مراخاموش کن یارب..‌😭       بگویاربچه بدگفتم چه بدکردم که نزدت خویشتن رادیو و دَد کردم ...به جز عشقی که دردش رابه من دادی به  من یارب چه بخشیدی که رد کردم فقط درعاشقی یاربمددگفتم شدم عاشق تمنای مددکردم😭

🏃🏾‍♂️🏃🏾‍♂️🏃🏾‍♂️🏃🏾‍♂️🏃🏾‍♂️🏃🏾‍♂️شغل شوهرمن😐

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
1508